Bonus Kart Başvuru – Garanti Bankası Bonus Card

Garanti Bankası Bonus Card (Bonus Kart) başvurusu için 18 yaşını aşmış ve düzenli gelir sahibi olmak yeterli. Bu durumda olan herkes kefil gerekmeksizin Garanti Bankası kredi kartı (Garanti Bankası Bonus Card) almak için başvurabilir. Bunun dışında ev hanımı, öğrenci gibi düzenli gelir sahibi olmayan kişiler de bir kefil ile başvuruda bulunabilir.

Nüfus cüzdanınızın veya ehliyetinizin aslını yanınızda bulundurmanız Garanti Bankası şubelerinden başvuru yapmak için yeterli. Banka şubelerinde bulunan Bonus Card başvuru formunu birkaç dakika içinde tamamlayarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankada kalması gereken nüfus cüzdanı ya da ehliyetinizin fotokopisinin çekimleri şubede gerçekleştirilebilir. Bonus Kart üyesi mağazalardan birinden de aynı koşullarda başvuru yapabilirsiniz.

Online Bonus Card başvurusunu Garanti Bankasının internet sitesinden çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankasının internet şubesini ziyaret ederek online başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kredi kartı başvurularınız en geç 20 gün içinde değerlendirilerek size yanıt veriliyor. Bonus Card başvuru sonucunu Alo Garanti hattından öğrenmeniz de mümkün.

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Kart borcu taksitlendirme

Ödenemeyen kredi kartı borçlarının yeniden yapılandırılması için uygulanan kart borcu taksitlendirmesi iki şekilde karşımıza çıkıyor. Bunlardan birinde kredi kartı borcumuz...

Kapat