Axessle Yurtdışı Alışverişi Avantajları

Akbank’ın Axess kredi kartı yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı alışverişlerinde de avantajlar sağlıyor. Geleneksel hale gelen bu avantajların en sonuncusu da Axess’le yurtdışı alışverişlerine 3 taksit imkanı.

Yurt dışında Axess kredi kartıyla yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm alışverişlere 3 taksit kampanyasından yararlanabilirsiniz. Yurtdışındaki tüm duty free mağazalarda dilediğinizce alışveriş yapabilir ve harcamalarınızı 3 taksitte ödeyebilirsiniz. İstanbul Atatürk Havaalanı, Ankara Esenboğa Havaaalanı ve İzmir Adnan Menderes Havaalanında bulunan ana duty free mağazalarda yapılacak alışverişler de kampanyaya dahil.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan alışveriş işlemleri kampanya kapsamında değil. Bunun yanısıra bahis sitelerinde yapılan harcamalar, nakit çekim, faiz ve komisyonlar kampanya kapsamında harcama tutarı kapsamında değil.

Gerek TL gerekse Döviz Ekstreleri Axess’le Yurtdışı Alışverişlerde 3 Taksit kampanyası kapsamında. Kampanyaya katılmak için Akbank tarafından açıklanan numaralara SMS atmanız yeterli.

Tags : , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Worldcard Gold, Platinum, Business

The Banker dünyanın en değerli 10 kredi kartını seçti. Dünyanın en değerli 10 kredi kartı listesine Türkiye'den sadece Yapı Kredi...

Kapat