Axess taksitli borç transferi

Diğer banka kredi kartı borçlarınızı uygun faiz oranıyla taksitlendirilerek Taksitli Borç Transferi yoluyla Axess’inize aktarabilirsiniz. Axess kartınızın kullanılabilir limitini aşmamak şartıyla en az 200 TL tutarında diğer bankalara ait kart borcunuzu Axess’e transfer edebilirsiniz. Yine Axess kartınızın kullanılabilir limitini aşmamak şartıyla en fazla 10.000 TL tutarında borç transferi yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı (başvurunuz sisteme girildiğinde hemen sonuçlanır) anda diğer banka kredi kartı borcunuz o gün Axess kartınıza aktarılır. Taksitli Borç Transferi ile Axess’e transfer ettiğiniz borç tutarı 2 ile 18 ay arasında istediğiniz vadede taksitlendirilir.

Diğer kredi kartı borçlarını Axess’e transfer edip taksitlendirirken herhangi bir kredi kartınızı kapatmanız gibi bir zorunluluk yoktur. Borcu kapatılan diğer kredi kartını kullanmaya, kartınızla işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Birden fazla kredi kartına borcunuz varsa tüm diğer banka kredi kartı borçlarınızı Axess’inize aktarıp borç transferi yapabilirsiniz.

Axess, Wings, Fish, Carrefour Axess gibi tüm Akbank asıl kart sahipleri bu hizmetten faydalanabilir. Taksitli Borç Transferi başvurunuz sisteme girildiği anda hemen sonuçlanır.

Axess kredi kartına Taksitli Borç Transferinin avantajları nelerdir?
Kredi kartı borçlarının tek bir kartta toplanması
Tüm kart borçlarını eşit taksitle ödeme imkanı
Daha düşük faiz avantajı
Evrak ve belge gerektirmemesi
Kefilsiz bir kredi oluşu
Başvuruya anında yanıt verilmesi

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Axess Limit Artırımı Akbank Kredi Kartıyla Neler Yapılabilir?

Akbank'ın kredi kartı Axess'in sunduğu olanaklar ve cazip avantajlar Axess'i Türkye'nin en prestijli kredi kartlarından biri haline getirdi. Akbank Axess...

Kapat