Axess kredi kartının avantajları

Akbank’ın Axess kredi kartı avantajlar ve cazip alışveriş imkanları sunmayı sürdürüyor. Axess’le, dünyanın neresinde olursanız olun tüm mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ve internet sitelerinde alışveriş yapabilir ve en seçkin markaların size özel avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Axess kart sahiplerine özel kampanyalar ve alışveriş olanakları her geçen gün çoğalarak sürüyor. Axess kredi kartı bunun yanısıra anlaşmalı işyerleri ve Gittigidiyor, Hepsiburada gibi seçkin alışveriş sitelerinde çoğunlukla peşin fiyatına uzun vade seçenekleriyle taksit imkanları sunar. Axess üye firmalarının belirlediği oranlarda sunulan faizsiz taksit imkanlarının tanıdığı ödeme kolaylıklarıyla rahat bir alışverişin tadına varırsınız. Axess kredi kartıyla yapacağınız alışverişler sadece size özel indirim ve taksit imkanları sunmakla kalmaz. Axess size ayrıca bol bol chip-para kazandırır. Axess’in bazı kampanyalarıyla alışveriş yaptığınızda ekstra chip-para kazanabilirsiniz. Kazandığınız chip-paraları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Axess bunun yanısıra Hızlı Para sistemiyle istediğiniz her an 1.000 TL ve üzeri tüm nakit ihtiyaçlarınız için kefilsiz, formalitesiz nakit desteği sunar. İhtiyaç duyduğunuz anda gece veya gündüz Hızlı Para desteği her zaman yanınızda. Üstelik geri ödeme taksitleri 36 TL’den başlıyor.

Axess’le Taksitli Avans kampanyası da ihtiyaçlarınız için yanınızda. Akbank’tan Axess kart ile avans çekebilir, uygun vadelerde taksitle ödeyebilirsiniz. Axess’le 300 TL’den başlayan Taksitli Avansınızı 3-15 ay arası dilediğiniz vade ve çok avantajlı ödeme seçenekleri ile her zaman kullanabilirsiniz.

Sevdikleriniz ve yakınlarınız için Axess ek kart çıkartarak onların da Axess’in avantajlarını yaşamaya başlamalarını sağlayabilirsiniz. Axess ek kart asıl kart hesabınıza bağlı bir kredi kartıdır. Üstelik ek kart başvurularında 25 TL’ye varan chip-para kazabilirsiniz. Ek kartınızın ekstresini asıl karttan ayrı olarak talep edebilirsiniz.

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Axessle Yurtdışı Alışverişi Avantajları

Akbank'ın Axess kredi kartı yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı alışverişlerinde de avantajlar sağlıyor. Geleneksel hale gelen bu avantajların en sonuncusu da...

Kapat