Axess Kartla IKEAda vade farksız 12 taksit

Akbank’ın kredi kartı Axess ve dünyaca ünlü mobilya ve ev aksesuarları mağazası IKEA arasındaki işbirliği Axess sahiplerine vade farksız 12 aya kadar taksit imkanı sağlıyor. Axess’inizle IKEA mağazalarından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde vade farksız 6 taksit uygulamasından yararlanabilirsiniz.

IKEA Aile Kart sahibi olarak Axess’inizi kullanmanız durumunda ise vade farksız 12 taksit olanağı sunuluyor. IKEA Aile Kartını IKEA mağazalarındaki başvuru noktasından birkaç dakika içinde ve ücretsiz olarak kolayca edinebilirsiniz. IKEA Aile Kart ile yaptığınız alışverişlerin %1’i kadar puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanları IKEA mağazalarında harcayabilirsiniz. Bunun yanısıra ödemeyi Axess ile yaptığınızda Axess’ten ayrıca chip-para kazanmayı sürdüreceksiniz.

IKEA Aile Kart sahipleri ayrıca kendilerine özel dönemsel olarak bazı ürünlere uygulanan indirimlerden ve kampanyalardan faydalanıyor.

Tüm bunların yanında Axess ile IKEA mağazalarında 300 TL ve üzerindeki taksitli alışverişlerinize de 2011’de ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Tags : , , , , ,

One thought on “Axess Kartla IKEAda vade farksız 12 taksit”

  1. İkea ile ilgili kampanyaları düzenli olarak duyurursanız sevinirim. Teşekkürler…

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
2. el taşıt kredisi nasıl alınır

Sıfır kilometre ya da ikinci el olsun bankalar tüm binek araç veya ticari / hafif ticari araç için kredi imkanları...

Kapat