Ağaoğlu My Towerland Projesi – 10 Bin Peşin Daire Senin

‘Ağaoğlu My Towerland’ bugünlerin en iddialı ve prestijli konut projelerinden biri. Televizyon reklamlarında bizzat Ali Ağaoğlu’nun kendisinin oynadığı proje tamamlandığında 3 bin 500 konuta ulaşacak. ’10 Bin Peşin Daire Senin’ sloganıyla yola çıkan proje, Ağaoğlu’na daha önce ‘My World Europe’da yakaladığı başarıyı yeniden getireceğe benziyor. Ağaoğlu ‘My World Europe’ projesiyle 3 hafta gibi kısa bir sürede 2 binin üzerinde konut satmayı başarmıştı.

‘My Towerland’ projesinde cazip faiz oranları ve 120 aya varan vadeler uygulanıyor. Kampanyada tercihe göre değişik ödeme seçenekleri de sunuluyor. Proje kapsamındaki konutlar 98 metrekareyle 342 metrekare arasında değişiyor. 2+1 konutlar, 3+1 konutlar ve 4+1 konutlar seçenekler arasında.

Ali Ağaoğlu bu projesinde oldukça iddialı. ‘Lüks eskiden saraylarda yaşanırdı. Şimdi Ataşehir’de…’ söylemiyle kişisel prestijini projenin prestijiyle bütünleştiren başarılı iş adamı ‘Ağaoğlu My Towerland’i Ataşehir’in son büyük projesi olarak tanımlıyor. Proje 50 bin kişi ile yapılan anket sonrasında doğdu. Ankete katılanlara hayallerindeki ev soruldu ve verilen yanıtlardan yola çıkılarak bu dev proje şekil buldu. Kendisini ‘Yaşam Mimarı’ olarak tanımlayan Ağaoğlu bu projeyle bu tanımlamayı gerçekten hakettiğini gösteriyor.

Tags : , , , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Maltepe konut projeleri – DAP Royal Center

İstanbul konut projeleri şehrin dört tarafında hızla yükselirken İstanbul'un bazı bölgeleri konut projelerinin toplandığı yerler haline geliyor. Maltepe gerek şehir...

Kapat