Tuğçe Kazaz New York’ta zoru başardı

Tuğçe KazazNew York Moda Haftası’nda birbirinden seksi modellerle beraber podyuma çıkan Tuğçe Kazaz bir Türk model olarak zoru başardı.

Tuğçe Kazaz başarılı bir kariyer düşleri kurduğu uluslararası moda dünyasında sonunda muradına erdi. Başarılı manken, New York Moda Haftası kapsamında düzenlenen iki ayrı defilede podyuma çıkarak önemli bir başarıya imza attı.

Tuğçe Kazaz, Christian Siriano’nun 2011 bahar koleksiyonunu tanıttığı defilede yer aldı. Tasarımcı Christian Siriano adını dünyaca ünlü tasarım yarışması Project Runway’le duyurmuş ve dünya çapında ün kazanmıştı. Tuğçe Kazaz, modacı Christian Siriano’nun defilesinden sonra Project Runway’in sekizinci sezon yarışmacılarının final defilesinde podyuma çıktı.

Ünlü manken Lincoln Center’daki tiyatroda yapılan defilede Michael Drummond adlı yarışmacının tasarladığı kıyafeti giydi. Dünya moda piyasasındaki başarılı temsilcimiz hem güzelliği hem de profesyonel tavırlarıyla ilgi odağı oldu. Project Runway’in jüri üyeliklerini ise sahne ve şov dünyasının ünlü isimleri Heidi Klum, Jessica Simpson ve Nina Garcia yaptı.

İlgili Link: Tuğçe Kazaz Web Sitesi

Tags : , , , ,

One thought on “Tuğçe Kazaz New York’ta zoru başardı”

  1. Tuğçe’nin zoru başaracağı belliydi. Bence çok hırslı bir kız o…

Comments are closed.

Önceki yazıyı okuyun:
Merve Boluğur moda trendlerini anlatıyor

Merve Boluğur 'Acemi Cadı' dizisiyle hayatımıza girmişti. Güzel oyuncu Kanal D'de yayınlanan yeni dizisi Küçük Sırlar'da da başarısını sürdürdü. Her...

Kapat