Ertuğrul Özkök yeni kitabını imzaladı

Ertuğrul Özkök

Ünlü gazeteci ve yazar Ertuğrul Özkök kadın girişimcilerle buluştu. Özkök Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin düzenlediği kahvaltıda kadın girişimcilerle bir araya geldi ve bir konferans verdi.

Ertuğrul Özkök konuşmasının başlangıcında şunları söyledi: “Kafamda Çetin Altan’ın bundan 30 yıl önce okuduğum yazısı vardı. Bugüne Çetin Altan’ın da dediği gibi ‘Ben her sabah kendimi bir kadın jürisinin önünden geçecekmiş gibi hazır hissetmek isterim.’ Deneyimli gazeteci son dönemde çok heyecanlı olduğunu ve yakın zamanda üniversitede derslere başlayacağını anlattı.

Dersinin adını “Zamanın Ruhu” koyduğunu söyleyen Ertuğrul Özkök: ”Hayat boyu gençlere sistematik düşünceyi öğretenlere kaotik düşünceyi, irrasyonaliteyi anlatmak istiyorum.” dedi. Konferansın bitiminden sonra son kitabı ‘Tuhaf’ı imzalayan Özkök’ün çok keyifli olduğu gözlendi.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Ertuğrul Özkök yeni kitabını imzaladı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kenan İmirzalıoğlu, İngiliz Kemal olmaya hazırlanıyor

“Son Osmanlı - Yandım Ali” filminde hayranlarının karşısına vatansever külhanbeyi olarak çıkan Kenan İmirzalıoğlu‘na ‘İngiliz Kemal’ adlı dizide, efsanevi Türk...

Kapat