Beyonce ve motosikletçi kız dövmeleri…

Beyonce

Ünlü R&B sanatçısı Beyonce, iyi şeyler ortaya koyabilmek için hayatın tam içinde yer almak gerektiğini söyledi. Beyonce altı aydır stüdyoya uğramıyor.

Beyonce son günlerde 29 Ağustos’ta piyasaya çıkarttığı “Why Don’t You Love Me” singlenın tanıtımını sürdürüyor. Ünlü sanatçı single tanıtımıyla Dereon’un sonbahar moda çekimini birleştirdi. Beyonce, fotoğraf çekimlerinde birbirinden seksi pozlar verdi. Koleksiyon Beyonce ve annesi Tina Knowles tarafından hazırlandı. Fotoğraf çekimlerinini Tony Duran tarafından yapıldığı kampanya çekimlerinde ‘1960’ların futuristik motoksikletçi kızları’ konsepti ön plana çıktı. Beyonce çekimlerde platinyum peruğu ve çıkartma dövme desenleriyle kaplı vücudu ile dikkatleri üzerinde topladı.

Beyonce

Chanel sözkonusu dövme koleksiyonunu 2010 ilkbahar yaz defilesinde tanıtmıştı. Beyonce’un tercih ettiği dövme desenleri genelde örümcek, kanatlar ve dallar oldu. Beyonce’un getirdiği yeni moda diğer ünlüler arasında da çok tutulacağa benziyor.

Dereon’un bu yılki sonbahar koleksiyonunda dar pantolonlar, dantel motosikletçi şortları, ateşli yüksek omuzlar ve yüksek belli seksi pantolonlar ön plana çıkıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Beyonce ve motosikletçi kız dövmeleri…”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Erkeklere göre en itici davranışlar… Erkekler nelerden hoşlanmaz?

Kadınlar bazen kendilerini tutamaz. Erkeklere itici gelebileceği akıllarından bile geçmez, akıllarındakini söyleyiverirler. Kadınlar bazen de bunu inadına yaparlar. Sonuçta erkekleri...

Kapat