Evlenilmeyecek erkekler ve aşk hayatınız

Asla evlenilmeyecek 10 erkek modeli...

Bazı erkeklere aşık olunur, iyi vakit geçirilir. Bazı erkeklerle ise evlenilir. Peki hangi erkeklerle evlenilmez? İşte evlenilmeyecek erkekler…

Bir erkek sizi annesinden bile çok sevdiğini söylüyorsa ona inanmayın. Aynı erkek bunun üstüne bir de sizin tüm kadınlardan farklı olduğunuzu söylüyorsa ve büyüleyici olduğunuzu iddia ediyorsa aman sakın bu erkeğe asla gönlünüzü kaptırmayın.

Sevdiğiniz erkek geleneklerine bağlıysa ve sizi kendi adetlerine uydurmak için çabalıyorsa yol yakınken vazgeçin. Sizin ailenizin de bir kültürü, geleneği var. Niye onunkine saygı duymak ve kendi hayatınızdan vazgeçmek zorunda olasınız ki? Çok mu kötü bir çevredensiniz? Tabii ki hayır. O halde neden sizi değiştirmeye çalışıyor. İyi düşünün.

Erkek arkadaşınızın gördüğünüz en yakışıklı adam olduğunu mu düşünüyorsunuz? Dünyanın en yakışıklı erkeği sizin kafanızdaki bir imajdır sadece. Dünyada böyle biri yaşamıyor.

Bir gece dışarı çıktınız ve bir erkekten hoşlandınız. Olaylar o kadar çabuk gelişti ki sabah gözlerinizi açtığınızda onunla gece nişanlandığınızı hatırladınız ya da siz öyle sandınız. Uyandığınızda yanınızda kimse yoksa, ne yazık ki çapkın bir playboya rastlamış olma ihtimaliniz yüksek. Babası muhtemelen bir playboydu, kendisi de öyle ve hiç çocukları olmadı. Aynı yere gittiğinizde muhtemelen yine orada ancak yanında bu kez başka biriyle olacaktır.

Gazeteci ya da yazar bir erkek arkadaştan uzak durun. Ne kadar aşık olsanız da mesleği gereği her konuda sizinle tartışır ve sizi çok yorar.

Sadece iyi bir arkadaşınız olan bir erkekle birdenbire duygusal bir yakınlaşma başladıysa yeniden düşünün. Yıllarca arkadaş olduktan sonra aşık olabilir misiniz? Onunla öpüşmek bile tuhaf gelebilir bunca yıldan sonra. (webci)

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Ejderha Dövmeli Kız efsanesi 17 Eylül’de başlıyor

Türkiye sinemaları 17 Eylül'den itibaren yeni bir seriye daha ev sahipliği yapacak. İsveçli yazar Stieg Larsson'un ünlü "Millenyum" serisinin ilk...

Kapat