Amerikadaki Hintlinin Aile Sorunları

İki adam, biri Amerikalı biri Hintli bara oturmuşlar, aile problemlerini tartışıyorlarmış.

Hintli demiş ki:

“Hindistan’da bir sorun var. Biz Hindistan’da sevdiğimiz insanla evlenemeyiz. Ailemiz bizi sade bir köyden sade ve hatta daha önce hic tanımadığımız bir kiz ile evlenmemiz için zorlar. Biz buna ayarlanmış evlilik deriz. Onlara bu şekilde biriyle evlenmek istemediğimi soylemiştim oysa. Ve şimdi hiç tahmin bile edemeyeceğin kadar problemlerimiz var…”

Ardından anlatma sırası Amerikalıya gelmiş. Evlilik hakkında anlatmış Amerikalı da:

“Amerika’da biz sevdiğimiz ile evleniriz. Sana kendi hikayemi anlatayım. 3 yıl gezdikten sonra gerçekten aşık olduğum dul kadınla evlendim. Birkaç yıl sonra babam, benim üvey kızıma aşık oldu ve evlendiler. Böylelikle benim babam yasal olarak benim oğlum oldu ve yasal olarak ben de babamın babası durumuna düştüm.

Yasal olarak benim kızım, benim annem oldu ve benim karım benim yasal büyükannem oldu. Benim kendi oğlum olduğunda problemler daha da arttı. Benim oğlum, babamın erkek kardeşi ve benim de amcam oldu.

Benim babamın oğlu olduğunda ise durum daha da karıştı. Şimdi babamın oğlu, benim kardeşim ve benim torunum aynı zamanda…

Sonuç olarak da ben kendi kendime aynı anda, kendi kendimin büyükbabası ve torunu oldum. Şimdi gelmiş bana aile problemlerinden bahsediyorsun… ”

Bunun üzerine Hintli düşüp bayıldı…

Tags : , , , , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Kurtlar Vadisi’nin Filistin macerası yarıyıl tatiline kaldı

Pana Film tarafından hayata geçirilen ve dizinin yeni filmi olan “Kurtlar Vadisi Filistin”in vizyona giriş tarihi belli oldu. Filistin’de yaşanan...

Kapat