Zac Efron’un sörf tutkusu…

Zac Efron

Genç kızların sevgilisi Zac Efron, ABD sinemalarında bu hafta gösterime girecek olan yeni filmi ‘Charlie St. Cloud’un çekimleri sırasında sörfe merak saldı. Çekimler dışında kalan tüm zamanınıysa denizde geçiren genç yıldız, sevgilisi Vanessa Hudgens ile sörf dersleri aldı. Sörfü çok sevdiğini, hatta yarışmalara bile katılmak istediğini söyledi.

Zac Efron’un başrolünde oynadığı “Charlie St. Cloud” adlı film, 24 Eylül’de Türkiye sinemalarında da gösterime girecek. Türkiye’de “Kardeşimden Sonra” adıyla gösterilecek olan filmde genç yıldızı, sağ kurtulduğu bir kazadan sonra dünyayı başka gözle görmeye başlayan küçük kasaba genci rolünde izleyeceğiz. Duygusallıkla dolu öyküde kahramanımız, bir yandan hayatının amacını ve aşkın dönüştürücü gücünü keşfederken, bir yandan da kendi geçmişini sevgiyle kucakladığı romantik bir yolculuğa çıkacak.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Zac Efron’un sörf tutkusu…”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Şebnem İşigüzel ile başkalarının acısına bakmak üzerine…

Yazar Şebnem İşigüzel son romanı Kirpiklerimin Gölgesi'nde 11 yaşında annesini öldüren bir kız çocuğunun gözünden dünyaya bakıyor. İşigüzel, "Başkalarının acılarına...

Kapat