Selin Demiratar Fahriye Abla Dizisi’ndeki Rolü İçin Hazırlanıyor

Selin DemiratarA. Muhip Dranas’ın unutulmaz şiiri Fahriye Abla bu kez bir diziye konu oluyor. Şiirden esinlenerek çekilen Fahriye Abla filminde Müjde Ar başrolde oynamıştı. 26 yıl önce çekilen Fahriye Abla filminin televizyon dizisi versiyonunda Fahriye Abla rolünü bu kez Selin Demiratar oynayacak.

Selin Demiratar, Fahriye Abla rolüne çabuk ısındı ve kendisini rolüne hazırlamaya başladı. Başarılı oyuncu, Fahriye Abla rolü için fiziksel açıdan değişim geçireceğini söyledi. Demiratar, ilk olarak Müjde Ar gibi seksi ve kadınsı görünebilmek için göğüslerine silikon taktırdı. Diziye hazırlanan genç oyuncu, daha dolgun hatlara sahip olmak için kilo almaya başladı.

Selin Demiratar, Fahriye Abla dizisi ve dizideki rolü için şunları söyledi: “Bugüne kadar çok çeşitli rollerde kamera karşısına geçtim. Adanalı dizisinde sert ve erkeksi görünümlü kadın komiseri oynadım, romantik rollere de çıktım ama Müjde Ar’ın oynadığı tarzda vamp kadın rolü hiç gelmedi. Bunu başarabilmek için fiziksel görünümümü değiştirmeye çalışırken bir yandan da her akşam oturup eski Müjde Ar filmleri izliyor, onu daha yakından tanımak için elimden geleni yapıyorum.”

Tags : , , , ,

One thought on “Selin Demiratar Fahriye Abla Dizisi’ndeki Rolü İçin Hazırlanıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Tarkan konserini kaçıranlara bir fırsat daha…

Tarkan, “Adımı Kalbine Yaz” isimli yeni albümünün ilk konserleri için geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda binlerce seveniyle buluştu. Biletlerin günler...

Kapat