Tarkan Çeşme konserinde hayranlarını üzdü

Tarkan Çeşme konseri

Pop müziğin mega starı Tarkan, İstanbul ve Bodrum’dan sonra yaz konserleri serisinin üçüncü durağında sevenleriyle Çeşme’de buluştu. Son albümüyle başarılı bir çıkış yapan sanatçının, geç çıktığı sahneden, erken inmesi, kendisini dinlemeye gelen kalabalığı üzdü.

“Sevdanın Son Vuruşu” isimli yeni albümüyle başarılı bir çıkış yapan Tarkan, üçüncü konserini Çeşme’nin gözde eğlence mekanı Sea Side’da verdi. Tarkan sahnede gene coştu, coşturdu ama programını erken bitirmesi tepkilere neden oldu.

Eski ve yeni albümlerinin sevilen parçalarını kendisini dinlemeye gelen 6 bin hayranıyla birlikte seslendiren Tarkan, sahneye salaş kıyafetiyle çıktı. Dans ve ışık şovlarıyla izleyenleri coşturan mega star, sahnede 1 saat 20 dakika kaldıktan sonra konserini bitirdi. Sanatçının sert rüzgar nedeniyle sahneden erken indiği öğrenildi.

Bilet fiyatlarının ayakta 85, bistroda 225 ve locada 395 TL olduğu konser için günler öncesinde biletini alan Tarkan sevenleri, konsere saatler kala kapıda uzun kuyruklar oluşturup, sert rüzgara rağmen bekledi. İki saat sürmesi planlanan konserini erken bitiren Tarkan’a hayranları tepki gösterdi.

Konserin yapılacağı alanı sabah saatlerinden itibaren kontrol altına alan Jandarma ekipleri, konser alanında özel eğitimli köpekler ile patlayıcı araması yaptı. Konser öncesi ve sonrasında kontrollerine devam eden Jandarma ekipleri, huzur nöbeti tuttu. Jandarma’nın yanı sıra gece mekanda 200 kişiden oluşan özel güvenlik personeli görev yaptı.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Tarkan Çeşme konserinde hayranlarını üzdü”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Psikolojik nedenli rahatsızlıkların belirtileri nelerdir

Tıp alanında yapılan çalışmalar, doktora başvuran her dört hastadan birinin yakınmalarının altında psikolojik sorunların yattığını gösteryor. Acaba sıkıntılarımız sebebi fiziksel...

Kapat