Resident Evil: Ölümden Sonra

Resident Evil: Ölümden Sonra

Sinemalarda yeni sezon çok iddialı bir filmle açılacak. Daha önce üç bölümünü izlediğimiz “Resident Evil” serisinin dördüncüsü olan “Ölümden Sonra” adlı filmde Alice karakterini bu kez Los Angeles’ın her köşesini saran zombilerle mücadele ederken göreceğiz. Film klasik bir zombi filminden çok öte, bilim kurgunun tüm öğelerini başarıyla barındıran bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Pinema Film dağıtımıyla 10 Eylül’de vizyona girecek olan “Resident Evil: Ölümden Sonra”nın yönetmenliğini Paul W.S. Anderson üstlendi. Başroldeki Alice karakterini ise, ilk üç filmde olduğu gibi bu serinin değişmez ismi Milla Jovovich oynadı.

Dünya sinemalarıyla aynı anda vizyona girecek olan “Resident Evil: Ölümden Sonra”nın konusu şöyle: Dünya insanları zombiye dönüştüren bir virüsün ölümcül etkilerini yaşamaktadır. Alice (Milla Jovovich) bu ortamda virüsten henüz etkilenmemiş olup sağ kalanları bularak onları kurtarma çabasına girer. Umbrella Corporation ile devam eden mücadelesi yeni bir döneme girmiştir. Alice hiç beklemediği bir anda eski bir arkadaşından yardım görür. Mücadeleye devam etme konusunda yeni bir yöntem geliştirirler. Zombilerden uzak olan Los Angeles’daki bir sığınağa ulaşırlar. Ancak şehirde binlerce zombi onları beklemektedir. Alice ve arkadaşları ölümcül bir tuzağa doğru yol almaktadırlar. (web)

Resident Evil: Ölümden Sonra

Tags : , , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Resident Evil: Ölümden Sonra”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Fatih Altaylı Twitter’cı yazarlara fena yüklendi

Twitter'cı yazarlar gazeteci Fatih Altaylı'yı epeyce kızdırmışa benziyor. Popüler olmasından beri Twitter sadece sıradan insanlar arasında değil basında da önemli...

Kapat