Pelin Batu: “Sevgilim bir Ermeni olabilir”

Pelin BatuSivri çıkışlarıyla tanınan ünlü sunucu Pelin Batu, ‘Laf Aramızda’ programında çarpıcı açıklamalar yaparak bir Ermeni’ye aşık olmanın kendisi için sorun olmayacağını söyledi.

Habertürk kanalında yayınlanan Tarihin Arka Odası programıyla tanınan Pelin Batu bir zamanlar Asala örgütünün öldürmeye teşebbüs ettiği diplomat İnal Batu’nun kızı. Batu çocukluk yıllarına denk gelen bu olaydan çok korktuğunu söyledi. Pelin Batu buna rağmen bir Ermeni gencine aşık olması durumunda ondan ayrılmayı düşünmeyeceğini ve aşkını yaşayacağını belirtti. Aşk konusunda çok dik kafalı ve inatçı bir insan olduğunu söyleyen genç sunucu “Kime aşık olursam, hangi dil ya da din ya da neye mensup olursa olsun yaşarım ve kim ne der, ne diyor diye de hiç kafaya takmam.” dedi.

Pelin Batu aşk konusunda büyük konuşmaktan korktuğunu ve gerçek aşkın çok nadir bulunduğunu söyledi. Batu katıldığı programda sözlerine şunları ekledi: “Öyle birisini bulursanız, ne olursa olsun ona tutunmanız gerektiğini düşünüyorum. Dolayısıyla, o Ermeni de olabilir Türk de olabilir. Pakistanlı da olabilir. Böyle gidip de 3-4 günde birisine aşık olabileceğimi düşünmüyorum.” Pelin Batu ailesinin tüm kararlarında ve ilişkilerinde arkasında olduğunu ve ailesinden bu konuda büyük destek gördüğünü sözlerine ekledi. (web)

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Pelin Batu: “Sevgilim bir Ermeni olabilir””

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi kartı borcunu öteleme toplumda alışkanlık haline geldi

Türkiye'de kullanılan kredi kartlarıyla ilgili bir açıklama yapan Tüketici Bilincini Geliştirme Derneği (TÜBİDER) Genel Başkanı Fuat Engin çarpıcı bir sorunu...

Kapat