Nehir Erdoğan yapımcılığa soyundu

Nehir Erdoğan“Aşk bir Hayal” adlı dizide “Asmin” karakterini canlandıran Nehir Erdoğan, 37 yaşındaki ağabeyi Fırat Erdoğan’la birlikte “22” ismini taşıyan yapım şirketi kurdu.

Fizik mühendisi olan ayrıca tıbbi malzeme toptancılığı yapan Fırat Erdoğan’la birlikte Levent’te ofis açan ünlü oyuncu, ilerleyen dönemlerde dizi ve sinema filmlerinin yapımcılığını üstlenmek istediğini söyledi.

Nehir Erdoğan ayrıca oyunculuğun yanısıra yönetmen koltuğuna da oturmak istediğini belirterek, “Kendimi şu anda yönetmenlik için yeterli görmüyorum ama uzun vadede yönetmenliği de mutlaka denemek isterim” şeklinde konuştu.

“22” adını verdiği yapım şirketinin başarısı için çok çalışacağını ifade eden Nehir Erdoğan, “Bunu gelip geçici bir heves olarak görmüyorum. Zaten bugüne kadar hiçbir işimi hevesimi gidermek için yapmadım. Çok güzel planlarım var, bunları yakında göreceksiniz” dedi.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Nehir Erdoğan yapımcılığa soyundu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
SONAR anketine göre referandumda son durum…

Saygın araştırma şirketlerinden SONAR`ın 1-9 Ağustos tarihleri arasında yaptığı anketten ilginç sonuçlar çıktı. 25 il ve 41 köyde 4 bin...

Kapat