Fenerbahçe Acıbadem’in yeni transferi: Katarzyna Skowronska

Katarzyna Skowronska

Voleybolda Fenerbahçe Acıbadem’in yeni transferi Polonyalı Katarzyna Skowronska, İtalya basınına verdiği röpörtajda, “Buradan ağlaya ağlaya ayrıldım. Ancak Şampiyonlar Ligi rüyası için Fenerbahçe’ye gitmek zorundaydım” dedi. Oyunu kadar güzelliğiyle de çok konuşulan Skowronska, “Transferim yüzünden belki 2 gün ağladım. Çünkü İtalya’da her şeye sahiptim. Pesaro’da plaj kıyısında bir evim ve 5 yılda Scavolini ile kazanılmış kupalarım vardı” ifadesini kullandı. Polonyalı yıldız, “Rüyalarım gerçek olacak. Fofao, Fürst, Sokolova ve Osmokrovic ile birlikte oynayacağım. Ze Roberto gibi mükemmel bir antrenörle çalışacak olmak da çok önemli” diye ekledi.

Polonyalı voleybolcu Katarzyna Ewa Skowronska, 30 Haziran 1983’te Polonya’nın Varşova kentinde dünyaya geldi. Polonya Milli Takımı’nın en önemli oyuncuların biri olan Skowronska, Avrupa’nın en iyi pasör çaprazlarından biridir. Voleybola başladıktan kısa süre sonra milli takım seviyesine yükselen Skowronska, 2005 yılında Polonya Milli Takımı’yla Avrupa Şampiyonluğu sevincini yaşadı. Yıldız oyuncu, 2007 yılındaki FIVB Dünya Kupası’nda da en skorer oyuncu unvanını ulaştı. 1.88 metre boyunda 73 kilogram ağırlığındaki Skowronska, en son İtalya Şampiyonu Scavolini Pesaro’da forma giyiyordu.

Tags : , ,

0 thoughts on “Fenerbahçe Acıbadem’in yeni transferi: Katarzyna Skowronska”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Boşanmış erkekle sağlıklı ilişki nasıl kurulur?

Boşanmaların hızla artması nedeniyle boşanmış erkeklerle daha da sık karşılaşmaya başladık. Evliliğini bitirmiş bir erkekle görüşmeye otomatik olarak olumsuz bakabilirsiniz....

Kapat