Dördüncü Recep İvedik geliyor!

Recep İvedik 4

Sinemalarda 2008 yılında başlayan Recep İvedik serisi dördüncü bölümüyle devam edecek. Her bölümüyle milyonlarca izleyici toplayan serinin dördüncü bölümünün 2011 yılı şubat ayında vizyona gireceği açıklandı.

Başrolünde yine Şahan Gökbakar’ın oynayacağı “Recep İvedik 4” ile ilgili olarak henüz net bir bilgi yok. Şu ana kadar ulaşan bilgilere göre dördüncü bölümde Recep İvedik’in yurtdışındaki maceralarını izleyeceğiz. Henüz netlik kazanmamakla birlikte dördüncü bölümde Şahan Gökbakar’la birlikte Berrak Tüzünataç’ın da oynayacağı söyleniyor.

Yapımcı Faruk Aksoy, seyircinin büyük ilgi gösterdiği Recep İvedik serisinin dördüncüsünde prodüksiyon harcamalarını artıracaklarını, böylece “seri için masraf yapılmıyor, baştan savma çekiliyor” gibi söylentilerin son bulacağını söylüyor.

Recep İvedik serisinin 2008 ve 2009 yıllarında vizyona giren ilk iki bölümü 4 milyonun üzerinde izleyici toplarken 2010 yılındaki üçüncü bölümünün izleyici sayısı 3,5 milyonda kalmıştı.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Dördüncü Recep İvedik geliyor!”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Agatha Christie tutkunlarına çizgi roman…

NTV Yayınları'nın Çizgi Roman Polisiye Klasikleri serisinin üçüncü kitabında Agatha Christie'nin iki klasiği Nil'de Ölüm ile Malikanedeki Esrar var. Nil'de...

Kapat