“Bir Hikayem Var”ın çekimleri başladı

Almeda Abazi

Senaryo yazarlığı ve yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu’nun yaptığı komedi filmi “Bir Hikayem Var” için start verildi. Filmin çekimleri Karadeniz’in eşsiz sahil şeridinde yoğunlaşacak. Başarılı yönetmen Talip Karamahmutoğlu, bu filmle Karadeniz’in muhteşem yeşilini herkese tanıtmak istediğini söyledi. Film komedi türünde olmasının yanında bir kardeşlik hikayesini konu alıyor. “Bir Hikayem Var” yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak gibi gözüküyor.

Filmim kahramanı olsn sağır ve dilsiz genç kızı 2008 Miss Globe Kainat güzeli Almeda Abazi canlandırıyor. Genç güzel bu filmdeki karakteri oynamak için işaret dilini öğrenmeye başladı. Bu konuda özel dersler almaya başlayan Abazi sağır ve dilsizlerin psikolojik altyapısını da inceliyor. “Bir Hikayem Var”ın katılacağı değişik festivallerden ödüllerle dönmesi bekleniyor. Abazi film için şunları söledi: “Farklı bir karakteri canlandırmak için uzun süre bekledim, duyma engelli birini oynamak bana heyecan veriyor” dedi.

Filmin konusu Karadeniz sahiline film çekmek için giden genç ve tecrübesiz yönetmenin başından geçen komik olaylarla şekilleniyor. İddialı bir komedi olan filmde, Nuri Alço, Paşhan Yılmazel gibi Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncuları da yer alıyor.

(webci)

Tags : , , , ,

0 thoughts on ““Bir Hikayem Var”ın çekimleri başladı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
17 Ağustos 1999: Yine böyle çok sıcak bir geceydi

1999 yılının 16 Ağustos gecesi yine çok sıcaktı. O günlerde anayasa referandumu, Kürt açılımı, başbakanın villası gibi konularımız yoktu; sıcaklardan...

Kapat