Tarkan’ın yeni albümü temmuz sonuna kaldı

Tarkan Yeni AlbümTarkan’ın yaklaşık iki yıldır üzerinde çalıştığı yeni albümü “Adımı Kalbine Yaz”ın piyasaya çıkışı bir kez daha ertelendi. Altı yeni şarkı ve beş remixten oluşan albümün 16 Temmuz’da müzik marketlerde olacağı açıklandığı halde, megastarın yapımcıları, yeni tarih olarak 30 veya 31 Temmuzu verirken, bu yeni gecikme için albüme iki yeni şarkı daha eklenecek olmasını gerekçe gösterdiler.

Albüm henüz piyasaya çıkmadı ama şarkılarla ilgili bazı bilgiler sızmaya başladı. Albümde sırasıyla “Sevdanın Son Vuruşu”, “Acımayacak”, “Kayıp”, “Öp”, “Adımı Kalbine Yaz” ve “Sen Çoktan Gitmişsin” adlı şarkılar yer alacak. Bunlara iki şarkının daha eklenmesiyle albümdeki yeni şarkı sayısı sekize yükselmiş olacak.

Yapımcıların dediğine göre, Tarkan hayranları bu yeni albümde 90’lı yılların başında fırtınalar estiren eski Tarkan soundunu bulacaklar. Kısacası eski Tarkan’ı özleyenler bu yeni albümde aradıklarını fazlasıyla bulacaklar.

Albüm için ilk klibin “Adımı Kalbime Yaz” adlı şarkıya çekileceği belirtiliyor.

“Sen Çoktan Gitmişsin” adlı şarkının sözleri Sezen Aksu’ya, müzikleri Ozan Çolakoğlu’na ait…

Dikkat çeken bir başka şarkı ise, sözlerini Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can’ın yazdığı “Acımayacak” isimli şarkı…

Albümdeki remiksler, Kıvanç K., Suat Ateşdağlı, Ozan Çolakoğlu ve Gürsel Çelik imzasını taşıyor.

Tarkan yeni albümündeki şarkılarını ilk kez 31 Temmuz ve 1 Ağustos akşamları İstanbul Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği iki konserde seslendirecek.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Tarkan’ın yeni albümü temmuz sonuna kaldı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüya nedir, kaç saniye sürer? Herkes rüya görür mü?

Bilim adamları rüyanın ne kadar sürdüğü üzerinde uzun yıllardır kesin bir sonuca varamadılar. Bir kısmı sadece birkaç saniye sürdüğünü iddia...

Kapat