Lindsay Lohan’ın gözyaşları…

Lindsay Lohan'ın gözyaşları...

Lindsay Lohan uyuşturucu davası nedeniyle 90 gün hapis cezası aldığını öğrenince hüngür hüngür ağladı.

Lindsay Lohan 3 yıl önce bir uyuşturucu davası nedeniyle yargılanmıştı. Amerikalı genç yıldız mahkemenin verdiği karara uymayarak gerekli yükümlülüklerini yerine getirmeyince bu kez hapisle cezalandırıldı. Lohan hapis cezası aldığını duyunca kendini tutamayarak gözyaşlarına boğuldu.

Son kararla 90 gün hapis cezası alan Lohan ayrıca cezaevindeki günleri boyunca rehabilitasyon programına katılacak. Lohan’ın 20 Temmuz günü tutuklanarak cezaevine konulacağı açıklandı. Son dönemde Hollywood’un ve müzik dünyasının ünlülerinin pek çoğunun mahkeme kararlarıyla başı dertte. Mahkemelerden kendini kurtaramayan yıldızlar kervanına şimdi de Lindsay Lohan katıldı.

Lindsay Lohan’ın ayağına ayrıca alkol durumunu ölçen bir cihaz takılacağı bildirildi. Lohan’ın cezaevinde sorun çıkarmaması halinde iyi halden bir ay içinde salıverilebileceği konuşuluyor. Bakalım bu ceza genç ve güzel sanatçının uslanması için yeterli olacak mı?

(web magazin)

Tags : , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Referandum anketi: Hayır % 54.2 Evet %45.8

Konsensus’un Habertürk için yaptığı ve halkın nabzını tutan ‘Türkiye Gündemi-Haziran 2010’ araştırması sonuçlandı. Anayasa değişikliğine destek geçen aya göre 7...

Kapat