Jennifer Lopez olmadı, Shakira verelim…

Shakira KKTC'ye gelecek mi?KKTC’deki bir otel açılışına katılacağı açıklanan Jennifer Lopez son anda vazgeçti. Lopez’in Rum lobisinin etkisinde kaldığı söyleniyor. Jennifer Lopez’in yerine açılışta Shakira sahne alacak. Ancak Rum basını Latin yıldızın da KKTC’ye gelmemesi için haberler yapmaya başladı.

Jennifor Lopez Cratos Premium Hotel’in 24 Temmuz’da yapılacak açılışı için Kuzey Kıbrıs’a gelecekti. Lopez’in 3 milyon dolara anlaşma yaptığı açıklanmıştı. Jennifer Lopez açılışa eşi Marc Anthony ile birlikte katılacaktı. Ancak güzel şarkıcı Kıbrıs Rum Kesimi’nin propagandası sonucu anlaşmasını iptal etti. Cratos Premium Hotel’in yetkilileri Lopez yerine Shakira ile görüşmelere başladı ve genç yıldızı ikna etmeyi başardı.

Ancak Rum basını bu haberi de kısa sürede alarak yeni bir karalama kampanyası başlattı. Shakira’nın da Rumların etkisinde kalarak KKTC’ye gitme konusunda tedirginlik yaşadığı iddia ediliyor. Son duruma göre Shakira’nın yapılacak organizasyona kısmen katılacağı söyleniyor.

Yapılan açıklamaya göre Shakira KKTC’deki otel açılışına katılmayacak ve sadece galada sahneye çıkacak. Shakira daha önce bir televizyon kanalının yarışma programı için Türkiye’ye gelmiş ve büyük ilgi görmüştü. (web)

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Demet Evgar Kimdir? Yeni Projeleri Neler?

Son olarak Cem Yılmaz imzalı "Yahşi Batı" filminde oynadığı Suzan McDyke rolüyle sinemadaki başarısını kanıtlayan Demet Evgar, konuk olduğu bir...

Kapat