Hadise: Gölcük’te mini etekli, İzmit’te kapalı tulumlu…

Hadise İzmit ve Gölcük konserleri

İzmit ile Gölcük’ün arası sadece 10 dakika… Bir ay arayla İzmit ve Gölcük’te iki konser veren Hadise’nin sahne kıyafetlerindeki farklılık tartışmalara yol açtı.

Hadise 2010 yılı etkinlikleri çerçevesinde Kocaeli Fuarı’nda konser verdi. Genç sanatçı beklenenin aksine kapalı ve koyu renk tulum kıyafetle hayranlarının karşısına çıktı. Hadise’nin sahne kıyafeti tartiışma yarattı. Konser sırasında havanın fazlasıyla sıcak ve nemli olması sanatçıyı konser sırasında zorladı. Hadise sık sık vantilatörün önüne giderek serinlemeye çalıştı. Hadise 10 binden fazla hayranıyla buluşurken, kapalı kıyafetle sahneye çıkmasını Kocaeli fuar yönetiminin istediği iddia edildi.

Hadise geçen yıl da Ford Otosan’ın 50’inci kuruluş yılı nedeniyle Gölcük’te konser vermiş ve sahneye mini etek ile çıkmıştı. Gölcük ilçesi Kocaeli’nin merkez ilçesi olan İzmit’e ve Kocaeli Fuarı’na 10 dakika mesafede bulunuyor. Hadise’nin Kocaeli Fuar Alanı Güneş Sahnesi’ndeki konseri 1 saatten uzun sürdü. Sanatçının konsere 45 dakika geç başlamasının sebebinin kıyafet tartışmaları olduğu öne sürüldü. Söylenenlere göre konserin organizatörleri Fuar yönetiminden gelen istek üzerine Hadise’nin kıyafetini değiştirmesini talep ettiler. Aynı şehirde bir ay arayla iki farklı kıyafet seçiminin yapılması akıllarda soru işaretleri bıraktı. (webci)

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Hadise: Gölcük’te mini etekli, İzmit’te kapalı tulumlu…”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Atatürk imzalı dövmeler hızla yaygınlaşıyor

Türkiye'de Atatürk'e karşı artan ilgi Arap medyasının önemli isimlerinden The National gazetesi ve El Arabiya haber kanalında yer buldu. Arap...

Kapat