Berrak Tüzünataç o evden taşınmaya karar verdi

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç paparazziler tarafından keşfedilen ve magazin basınına konu olan Beşitaş’taki evinden taşınmaya karar verdi. Şahan Gökbakar ile terasta öpüşürken paparazzilere yakalanan ve medyada fotoğrafları yer alan Tüzünataç’ın moralinin bozuk olduğu söyleniyor. Berrak bu talihsiz olayı unutmak için çareyi yeni bir eve taşınmakta buldu. Bir süre önce Şahan Gökbakar ile terastaki öpüşme görüntüleri medyada yer alınca morali bozulan Berrak Tüzünataç, Beşiktaş’taki evinden çıkıp başka bir eve taşınma kararı aldı.

Özel hayatını yeniden bir düzene sokmak için yeni kararlar aldığını söyleyen genç güzel, ilk olarak paparazziler tarafından keşfedilen evinden taşınmaya karar verdiğini açıkladı. Gökbakar olayından sonra komşularının tavrının da değiştiğini söyleyen Tüzünataç başka bir semte taşınarak bu baskıdan biraz olsun uzaklaşmayı amaçlıyor. Şahan Gökbakar olayından sonra komşularının bakışlarından rahatsız olduğu öğrenilen güzel oyuncu, başka bir semte taşınması halinde daha rahat edeceğini düşünüyor.

Tüzünataç’ın paparazzilerle yaşadığı sorun bir ilk değil. Cihangir’deki evini de paparazziler yüzünden değiştirmek zorunda kalan Tüzünataç o zaman da evinde çıplak dolaştığı ve komşularının bu durumdan şikayetçi olduğu yolunda ortaya atılan iddialarla uğraşmıştı. Genç yıldız bu iddialardan sonra Cihangir’den Beşiktaş’a taşındı ama burada da huzur bulamadı.

Şahan Gökbakar ise teras katı öpüşmesi konusunda konuşmamakta kararlı gözüküyor. Recep İvedik karakteriyle tanınan Gökbakar olaydan sonra bu konuda hiç konuşmamayı ve sessiz kalmayı tercih etmişti. (webci)

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Berrak Tüzünataç o evden taşınmaya karar verdi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
SONAR anketinden değişim ve yenilenme isteği çıktı

SONAR anketini değerlendiren uzmanlar, bu sonucun şaşırtıcı olmadığını; toplumda uzun süredir var olan değişim ve yenilenme ihtiyacının anket sonuçlarına yansıdığını...

Kapat