Babylon Aya Yorgi açıldı

Babylon Aya Yorgi açıldı

Çeşme’de yeni açılan Babylon Aya Yorgi’nin Temmuz programı çok hareketli. Plajın yanı sıra Duman, Ayhan Sicimoğlu, Shantel, Bedük gibi isimlerinin merakla beklenen Cumartesi konserleri ve her çarşamba Bora Uzer ‘in eğlenceli performansı Babylon sahnesinde tatilcileri bekliyor. Cuma geceleri ise bir Babylon klasiği haline gelen Oldies But Goldies partileri her dönemin müzikseverlerine kucak açmaya hazırlanıyor.

Gündüz ve gece yoğun bir programa sahip Babylon Aya Yorgi’nin takvimi şöyle:

Oldies but Goldies – 2 – 9 – 16 – 30 Temmuz Cuma

Oldies but Goldies partisi ile eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Efes Pilsen sponsorluğunda Babylon Aya Yorgi’de Oldies but Goldies geceleri nostalji severleri bekliyor.

Bora Uzer – 7 – 14 – 21 Temmuz Çarşamba

Kış boyunca Babylon’da sıkça dinlediğimiz Bora Uzer, Temmuz ayı boyunca her çarşamba sevenleriyle Aya Yorgi’de buluşacak.

Duman – 10 Temmuz Cumartesi

Türkiye’de alternatif rock müziğin en önemli gruplarından Duman da Aya Yorgi de olacak.

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars – 17 Temmuz Cumartesi

Ritmin zamanın ta kendisi olduğuna inanan ve performansıyla sizi bu zamanda bir yolculuğa çıkaran Ayhan Sicimoğlu gecede albümü Friends & Family’den şarkılarla muhteşem bir latin füzyon sunacak. “Istanbul

Shantel & Bucovina Club Orkestar – 23 Temmuz Cuma

Disko Partizani albümü ile yayınlandığı günden beri en çok satan yabancı albüm listelerinin tepelerinde gezinen Shantel; Goran Bregoviç, Boban Markoviç, The Rootsman, Fanfare Ciocarlia gibi isimleri bir araya getirdiği setleriyle Aya Yorgi’de.

Bedük – 24 Temmuz Cumartesi

Üçüncü ve son albümü GO’nun başarısı ve albümün çıkış parçası “Electric Girl”ün radikal videosuyla, yükselişi önlenemez Bedük, yeni ve eski parçalarıyla akıllarda yer edecek bir sahne şovuna hazırlanıyor.

Kangroove – 28 Temmuz Çarşamba

R&B, Funk ve Hip-Hop şarkılardan oluşan playlistleriyle şu ana kadar sayısız konser veren, Kangroove’u uzun bir aradan sonra sahnede beraber görmek başlı başına harika bir fırsat.

Tags : , ,

0 thoughts on “Babylon Aya Yorgi açıldı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Splice: Yeni bir Avatar mı geliyor?

Türkiye sinemalarında 23 Temmuz'dan itibaren "Avatar"ı birçok açıdan çağrıştıran farklı bir bilimkurgu - fantezi filmi izlemeye başlayacağız. Yönetmenliğini Vincenzo Natali'nin...

Kapat