Atatürk imzalı dövmeler hızla yaygınlaşıyor

Atatürk imzalı dövmeler hızla yaygınlaşıyor

Türkiye’de Atatürk’e karşı artan ilgi Arap medyasının önemli isimlerinden The National gazetesi ve El Arabiya haber kanalında yer buldu. Arap yayın organları Türkiye’de “Atatürk dövmelerinin” giderek popüler hale gelmesine yönelik haber yaptı.

Türkiye’de hızla yaygınlaşan Atatürk dövmeleri ile ilgili haber ilk önce The National’da yayınlandı. El Arabiya televizyon haber kanalı gazete haberine dayanarak Atatürk’ün imzası biçimindeki dövmelerin Türkiye’de ilgi gördüğünü anlatan bir haber yaptı. Tv kanalına göre özellikle laik Türkler arasında giderek popüler olan Atatürk dövmeleri Türkiye’de gençlerin ilgi odağı haline geldi. Habere göre İstanbul’daki dövme ustaları Atatürk dövmelerinin her geçen gün daha da popüler hale geldiğini söylüyorlar. Haberde hükümetin Atatürk’ü unutturmaya çalıştığı ancak bu çabaların Atatürk’ü Türkiye’de ve Türk halkının gözünde daha popüler hale getirdiği anlatıldı. Haberin devamında Atatürk’ün Türkiye için yaptıkları anlatılarak Türklerin Atatürk’ü neden bir kahraman olarak gördüğünün nedenlerine yer verildi. (web)

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Atatürk imzalı dövmeler hızla yaygınlaşıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İnternetin 340 gün mü ömrü kaldı?

İnternette kullanıcı ve site sayısının artmasıyla beklenmedik bir problem ortaya çıktı. Artık internetin kaç günlük ömrü kaldığı tartışılır hale geldi....

Kapat