2010 yılına özel yaz falınız

2010 Yaz FalınızSadece günlük, aylık ya da yıllık astrolojik değişimler ve bunlara bağlı olarak öngörülen fallar hayatımızı etkilemez. Gökyüzündeki mevsimsel değişimler de astrolojinin bir parçasıdır. Kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsimlerinde duygusal durumlarımız değişir. Özellikle aşkla ilgili duygularımız. Bu nedenle mevsimlik fallara da bir göz atmak da yarar var. Peki bu yaz aşk hayatımızda ne gibi değişikler ve yenilikler olacak? Bu yaz gezegenlerin arasında çeşitli etkileşimler, bizleri ilginç gelişmelerle karşı karşıya bırakıyor. Bazı gezegenler ters açılar sonucunda kimi burçlara olumsuz gelecek vaad ederken bazı burçları da aşk dolu pırıl pırıl mutlu günler bekliyor.

Örneğin İkizler Burcu’nda olanlar için bu yaz her açıdan mükemmel geçecek ve herkesin dikkatini çeker konuma gelecekler. Aslan Burcu’nda olanların bu yaz atacağı adımlar, önümüzdeki birkaç yılı da etkileyecek. Terazi Burcu’ndakiler zaman zaman da olsa kendi iç dünyasına çekilmek zorunda kalacaklar. Kısacası her burç için farklı farklı adımlar atılması sözkonusu… Yaz ayları her burçtaki insanlar için farklı anlamlar taşıyacak ve onları farklı olaylarla tanıştıracak.

Hal böyle olunca, yaz astrolojisini büyüteç altına almak da kaçınılmaz oldu. Her zaman olduğu gibi dünyaca ünlü astrolog Bernard Fitzwater, burçların karşı karşıya kaldığı bu değişiklikleri sizler için gözlemledi. Sıcak günlerde radikal kararlar alınmadan önce, bu yaz sizi nelerin beklediğine bir göz atmanızda fayda var.

Burçlara Göre Yaz Falınız Özel Dosya için tıklayın

Tags : , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Beren Saat ile Levent Semerci’nin ayrılık oyunu…

Aşk-ı Memnu dizisinde oynadığı Bihter rolüyle oldukça geniş hayran kitlesi kazanan Beren Saat'in aşk hayatındaki karmaşa devam ediyor. Güzel oyuncu,...

Kapat