Tarkan’ın yeni albümü ne zaman çıkacak?

Tarkan - Sevdanın Son VuruşuTarkan’ın uzun süredir merakla beklenen yeni albümüyle ilgili belirsizlikler giderek artıyor. Mayıs ayı sonunda piyasaya çıkacağı belirtilen albümle ilgili haberlerin devamı gelmezken, “Tarkan da ekonomik kriz kurbanı mı oldu?” sorusu sorulmaya başlandı.

Bilindiği gibi Tarkan’ın albümüyle ilgili olarak geçen yıl da benzer gelişmeler yaşanmıştı. Albümünü 2009 yaz ayları için hazırlayan Tarkan, piyasaya çıkartmaktan son anda vazgeçmiş, gerekçe olarak da Sezen Aksu’nun albümdeki şarkıları beğenmemesini göstermişti.

Ünlü yıldızın albümüyle ilgili bir başka belirsizlik de, single şeklinde mi, yoksa tam albüm şeklinde mi çıkacağı… Konu hakkında bilgi almak isteyen hayranları, Tarkan’ın web sitesine gittiğinde boş bir sayfayla karşılaşıp, herhangi bir haber göremiyorlar.

Tarkan’ın “Sevdanın Son Vuruşu” adını taşıyan yeni albümünün müzik klibi şu anda bazı müzik kanallarında gösteriliyor. Ancak müzik marketlere giden hayranları, “Tarkan’ın yeni albümü henüz çıkmadı” cevabını alarak hayal kırıklığına uğruyorlar. Tarkan hayranlarının tek dileği ise, megastarın da ekonomik krize kurban gitmemesi…

Tags : , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Sex and the City 2, Filistin kurbanı oldu

Adana Altın Koza Film Festivali'nin ani bir kararla ertelenmesinin yankısı sürerken yeni bir erteleme haberi daha geldi. Başarılı televizyon dizisi...

Kapat