Sinemalara 3 yeni film geldi

Sinemalarda Bu Hafta

Sinemalarda seyirci sayısı hızla azalmaya devam ederken yeni filmler de birbiri ardına gösterime giriyor. Herşeye rağmen sinema salonlarında film izlemeye devam edenler için bu hafta 3 yeni seçenek var: Paris’ten Sevgilerle, İşkence Okulu ve Örnek Aile…

İşkence Okulu – Tormented

Filmin yönetmeni Jon Wright. Başrollerde Alex Pettyfer, April Pearson, Dimitri Leonidas ve Calvin Dean yer alıyor. Korku komedi Komedisi türündeki filmin konusu şöyle: Okulda adam yerine konulmayan ve devamlı alay edilen bir öğrenci kendisini asar. Daha sonra öğrencinin hayaleti okula döner ve ortalığı karıştırarak korku ortamı oluşturur.

Paris’ten Sevgilerle – From Paris With Love

Filmin yönetmeni Pierre Morel. Film gerilim, suç, komedi ve aksiyon öğelerini taşıyor. Filmin başrollerinde John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak ve Richard Durden’ın yer alıyor. Paris’teki Amerikan elçiliğinde çalışan James Reece elçiliğe yapılacak saldırıyı önlemek için Amerikan ajanı Charlie Wax’la işbirliği yapar. Olaylar hızla gelişir.

Örnek Aile – The Joneses

Filmin yönetmenliğini Derrick Borte yapıyor. Steve ve Kate evli bir çiftmiş gibi zengin mahallelere yerleşerek ürün satışı yapmaya çalışan pazarlamacılardır. Çiftin başına gelmeyen kalmaz.

(webci)

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Sinemalara 3 yeni film geldi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
7 rakamının yüzyıllara yayılan gizemi…

Başrollerinde Brad Pitt ile Morgan Freeman'ın oynadığı "Seven" filmini nasıl unuturuz? Türkiye sinemalarında da gösterilen o filmde, "Yedi ölümcül günah,...

Kapat