Sex and the City 2, Filistin kurbanı oldu

Sex and the City 2

Adana Altın Koza Film Festivali’nin ani bir kararla ertelenmesinin yankısı sürerken yeni bir erteleme haberi daha geldi. Başarılı televizyon dizisi Sex and the City’nin sinemaya uyarlanan devam filmi Sex and the City 2’nin ülkemizdeki vizyon tarihinin ertelendiği açıklandı. Geçtiğimiz hafta New York galası yapılan film 4 Haziran’da ülkemizde gösterime girecekti. Ancak filmin dağıtımcısı Warner Bros. tarafından bu hafta başında alınan bir kararla vizyon tarihi belirsiz bir zamana bırakıldı.

Dağıtımcı firmadan konuyla ilgili net bir açıklama yapılmadı ancak tahminler bu ertelemenin nedeninin İsrail’in pazartesi günü insani yardım gemilerine yaptığı saldırı sonrası özellikle Müslüman kesimin büyük tepkisini alması olduğu söyleniyor. Çünkü film daha önce Müslümanlara yönelik hakaret ve aşağılama barındırdığı gerekçesiyle büyük tepki almıştı. Devam filmi bilindiği üzere Carrie ve arkadaşlarının Dubai maceralarını konu alıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Sex and the City 2, Filistin kurbanı oldu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Taklit güneş gözlüğünün zararları…

Hava sıcaklıklarının yükselmesiyle birlikte güneşin yakıcı ışınlarına daha çok maruz kalmaya başladık. Sokağa çıktığımızda güneşin altında gözlerimizi kısmak, gözümüzü kaçırmak...

Kapat