Kimlikle Kredi ING Bank’ta – 99 TL Taksitle 7000 Lira

Sadece kimlikle kredi başvurusu yapmayı kim istemez? Üstelik bankada bir tanıdığa ihtiyaç duymadan iyi bir kredi çıkarttırmayı… Tüm bunlar ING Bank’ta mümkün. Bankanın son son kredi kampanyası ile ikametgah belgesine, faturaya, gelir belgesine ihtiyaç duymadan kredi başvurusu yapılıyor. Üstelik 99 TL taksitle 7.000 TL kredi alınıyor. Sadece nüfus cüzdanıyla başvurunun yapıldığı ING Bank’a gelenler kredi kampanyasından yararlanmak ve kredi başvurusu yapmak için ING’de bir tanıdığa ihtiyaç duymuyorlar. ING’nin son kredi kampanyasıyla sabah saatlerinde yapılan kredi başvuruları aynı gün içinde sonuçlandırılıyor. Aynı gün içinde kredi kullanmak için başvurunun eksiksiz bir şekilde saat 12.00’a kadar yapılması gerekiyor.

Televizyon tanıtımlarında Acun Ilıcalı ve ING Bank’ın muzip aslanının yer aldığı son kampanyada aylık 99 TL’den başlayan taksitlerle, 60 ay vadeli olarak 7.000 TL ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. Kademeli ödemeli olarak dizayn edilen geri ödeme planına göre kredi taksitleri her yıl % 31 oranında artıyor. İlk 12 ay boyunca aylık 99 TL olarak ödeniyor. Kampanya ile mutlaka 7.000 TL kredi için başvurmak gerekmiyor. Örneğin 14.000 TL kredi çekenler 60 ay vadeden yararlanarak ilk 12 ay boyunca aylık 198 TL taksit ödüyorlar.

ING Bank’ın yoğun ilgi gören düşük ödemelerle başlayan kredi kampanyasında uygulanan faiz oranı % 1,09. Dosya masrafı ise 7.000 TL’ye kadar kredi kullananlar için 199 TL, 7.000 TL’nin üzerinde kredi kullananlar için 299 TL olarak uygulanıyor.

ING Bank’tan değişik vade seçenekleri ile, değişik ödeme koşullarına göre düzenlenmiş farklı tutarlarda kredi kullanmak mümkün. Her müşterinin ihtiyacına ve ödeme planına uygun bir kredi ING Bank’ta her zaman bulunuyor. Üstelik iyi koşullara sahip bir kredi kullanmak için mutlaka ING Bank’ta bir tanıdığınız olması da gerekmiyor. Sadece nüfus cüzdanınızla ING Bank’a uğramanız iyi koşullarda bir ihtiyaç kredisi kullanmanız için yeterli.

Tags : , ,

0 thoughts on “Kimlikle Kredi ING Bank’ta – 99 TL Taksitle 7000 Lira”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Son Öpücük – L’Ultimo Bacio

“Cahil Periler”in İtalyan aktörü Stefano Accorsi’yi, Ferzan Özpetek’in “Karşı Pencere”siyle Oscar aday adaylığı yarışında olan “Son Öpücük”te izleyebilirsiniz. Uzun süredir...

Kapat