Johnny Depp – Angelina Jolie: Venedik’te aşk başkadır

The Tourist - Johnny Depp - Angelina Jolie

Tarihi mirası, sanat eseri niteliğindeki binaları, kanalları ve köprüleriyle Venedik Avrupa’nın en çok turist çeken kentlerinden biri. Venedik aynı zamanda bir sanat merkezi ve sinema yapımcıları için cazip bir mekan. İtalya’da ve İtalyan kentlerinde geçen aşk hikayeleri Hollywood sinemasının her zaman cazip konularından biri oldu. 50’li yıllardan beri Amerikan yapımcılar İtalyan kentlerinde geçen ve yüksek gişe hasılatı yakalayan pek çok film çektiler. Bunlaın son örneklerinden biri de “The Tourist” oldu. Alman yönetmen Florian Henckel von Donnersmarck’in yeni çalışması “The Tourist”, son dönemlerin iki süper yıldızı Johnny Depp ile Angelina Jolie’yi bir araya getirdi. Çekimleri İtalya’nın Venedik kentinde yapılan filmde Johnny Depp’i, kırık kalbini tamir etmek için Venedik’e giden Frank adlı bir Amerikalı rolünde izleyeceğiz. Angelina Jolie ise, onun yoluna çıkan ve kalbine girmeyi başaran Elise rolünde oynayacak. İkiliyi bolca Venedik kanaallarında ve gondol yolculukarında izleyeceğiz.

Yardımcı rollerde Paul Bettany ile Timothy Dalton’un yer aldığı filmin Türkiye dağıtımını Pinema Film gerçekleştirecek. İzleyici karşısına çıkacağı tarih ise 10 Aralık 2010 şeklinde belirlendi. Bakalım bu film İtalya’da geçen eski Hollywood hikayelerinin sağladığı başarıyı yakalayabilecek mi? (web)

Tags : , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Johnny Depp – Angelina Jolie: Venedik’te aşk başkadır”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Gore Verbinski’den Halka – The Ring / Oyuncular: Naomi Watts, Martin Henderson, Brian Cox

Yerel efsanelerin en fazla geçerli olanları genellikle sıradan insanların başına gelmiş cinayet ve felaket hikayeleridir. Yerel efsaneler fazlasıyla rahatsız edicidirler....

Kapat