İkizler Burcu ve Özellikleri – İkizler Kararsız ve Güvenilmez midir?

İkizler çok yönlü kişilikleri nedeniyle zaman zaman çevreleri tarafından anlaşılmaz. Değişik fikirlere açık yapıları ve bir düşünceye saplanıp kalmama özellikleri kararsızlık olarak yorumlanabilir. İkizler her olayı iki zıt yönüyle düşünür ve kavrar. bu nedenle kararlarında değişik uçların biraraya gelmesi ve bazı zamanlarda yaşadıkları fikir değişiklikleri aslında fikirlerini ve hareketlerini her zaman geliştirdiklerini gösterir. Bir İkizler için dün düşündüğü ve inandığı şeyler bugün çok gerilerde kalmış olabilir. Yeni fikirlere açık ve gelişmeci yapılarıyla innovasyon alanında ve keşiflerde çok başarılı olabilirler. Pek çok mucit İkizler burcundan çıkmıştır. Her zanam daha fazlasını ve daha ayrıntılısını araştıran İkizler bu nedenle arkadaş gruplarındaki sabit fikrlerden çok çabuk bıkarlar. İkizler burcunda olanlar diğerlerinin nasıl o kadar sabit düşünebildiklerine ve hiç araştırma yapmamalarına çok şaşırırlar. Arkadaşları için ise İkizler kararsız, bir saati bir saatine uymayan tiplerdir.

İkizler Burcunun Kişisel Özellikleri

Çok hızlı düşünen ve çok çabuk hareket eden İkizler burcu erkekleri ve kadınları birçok işi aynı anda yapabilecek kadar hızlıdırlar. Hiçbir işe adaptasyon sorunu yaşamazlar. Birden fazla kişilik taşıdıkları düşüncesi de belki de bu çok yönlülüklerinden kaynaklanmaktadır. Duygusal açıdan da aynı anda farklı duyguları bir arada yaşayabildikleri gibi bazen de bir günleri bir günlerine uymaz. İkizler Burcu’ndan olanları aynı anda hem mutlu hem mutsuz görebilmek mümkündür. Son derece neşeliyken birdenbire duyguları değişip aniden mutsuz olabilirler. Bu yönleriyle çevrelerindeki insanlar onları yanlış algılayabilirler. Kötü özelliklerinden biri ise her konuda konuşabilmeleridir. Konu hakkında bilgi sahibi olmasalar da her konuya balıklama dalarlar. Onları dinleyenler İkizler’i konuşurken görünce o konunun uzmanı sanabilirler.

İkizler erkekleri ve İkizler kadınları pratik zekalarıyla tanınır. Çok akıllı ve çekicidirler. Hep yeni şeyler peşindedirler. Bugün çözdükleri konuyu yarın unuturlar ve bir daha o konu hakkında düşünmezler. Yeni düşünceler, yeni fikirler, yeni ortamlar ararlar. Bu özelikleri başladıkları bir işi devam ettirip sonuçlandırmalarını zorlaştırır. Kendi paralarını harcarken tutumlu davranırlar ama başkalarının parasını kolaylıkla harcayabilirler.

İkizler Burcunun Fiziksel Özellikleri

İkizler fizik olarak her zaman estetik gözükürler. Boyları ne olursa olsun her zaman uzun boylu ve biçimli bir bedene sahip gibi algılanırlar. Genellikle koyu kumral saçları, uzun kol ve bacakları vardır. Uzağı çok iyi görürler. Geleceği çok iyi analiz ederler.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Grup: Hava / erkeksi / değişken
Yönetici Gezegen: Merkür
Renk: Sarı, Yeşil
Değerli Taş: Akik

(webci)

Tags : , , , , ,
Önceki yazıyı okuyun:
Yengeç Burcu ve Özellikleri – Romantizm ve Duygusallık

Duygusallık ve romantizm deyince akla Yengeç Burcu gelir. Yengeçler çok hassas, duygusal ve yufka yüreklidir. Ancak bu duygusallıkları onların gerçekçilikten...

Kapat