Ewa Skowronska Fenerbahçe Acıbadem’e Transfer Oldu

Ewa Skowronska

Kadrosunu yabancı yıldızlarla güçlendirmeye devam eden Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımı bir ünlü oyuncuyu daha renklerine bağladı. Fenerbahçe Acıbadem’in son bombası Ewa Skowronska oldu. Polonyalı voleybolcu İtalya Ligi’nin son şampiyonu Scavolini Pesaro’dan transfer edildi. 30 Haziran 1983 doğumlu genç Polonyalı oyuncu ile yapılan sözleşme taraftarları sevindirdi.

Fenerbahçe Acıbadem’in 1 yıllığına sözleşme yaptığı Ewa Skowronska Polonya Milli takımında da görev alıyor. Avrupa’nın en önemli oyuncuların biri olarak gösterilen Skowronska oynadığı takımlarda pasör çapraz olarak görev yapıyor.

Polonya doğumlu olan Ewa Skowronska 2007 yılında oynadığı FIVB Dünya Kupası maçlarında en skorer oyuncu olmuştu. Skowronska’nın İtalya’daki takımı Scavolini Pesaro dünyanın en zor liglerinden biri olan İtalya Voleybol Ligi’ni 53 puan toplayarak şampiyon olarak tamamladı. (webci spor)

Tags : , , ,

0 thoughts on “Ewa Skowronska Fenerbahçe Acıbadem’e Transfer Oldu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Korku Kapanı – Wrong Turn

Chris, arabasıyla iş randevusuna yetişmeye çalışmaktadır. Otoyol trafiğine yakalanmamak için kestirme olduğunu tahmin ettiği bir yan yola sapar. Bu sırada...

Kapat