Vakıfbank PTT Emekli Kredisi Masrafsız ve 60 Ay Vadeli

Emeklilere masrafsız ve 60 ay vadeli yepyeni bir kredi geldi. Vakıfbank emeklilere yönelik kredi kampanyalarından bir yenisini bu kez PTT işbirliğiyle gerçekleştiriyor. Maaşını PTT iş yerlerinden alan tüm SGK emeklilerinin yararlanabildiği Emekli Kredisi kampanyasının televizyon reklamlarını izlemeye başladık. Emekliler şimdi PTT’ye doğru postacı yürüyüşüyle harekete geçiyorlar. Çünkü Vakıfbank’ın maaşını PTT’den alan emekliler için sunduğu çok cazip Emekli Kredisi var. Masrafsız olarak ve 60 ay vadeli kullanılabilen Vakıfbank’ın yeni kredisine SGK maaşını PTT iş yerlerinden alan emekliler ve PTT çalışanları başvurabiliyor. Kampanya ile Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu ve Bağkur, kısacası tüm SGK emeklileri maaşlarını PTT şubeleri aracılığıyla alma koşuluyla 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini hemen kullanabiliyorlar. Başvurular sadece nüfus cüzdanı ile yapılıyor. Vakıfbank – PTT Emekli Kredisi 60 aya varan taksitlerle geri ödeniyor.

PTT’nin yurt çapında örgütlenmiş 2 binden fazla şubesinden emekli maaşını alanların sayısı 3 milyona yaklaşıyor. Bu durumda olan emekliler için şimdi Vakıfbank’ta çok cazip bir kredi fırsatı var. PTT’den maaşını alan emekliler Vakıfbank kredisine başvurabiliyor. Kredinin başvuruları PTT şubelerinde bulunan Vakıfbank masalarından yapılıyor. Kredinin müşteriye ödenmesi ve kredi taksitlerinin geri ödenmesi işlemleri de PTT şubesinden yapılıyor. Bu yönüyle PTT iş yerleri birer Vakıfbank şubesi gibi hizmet veriyorlar. Emekli maaşını zaten buradan alan emeklilerin kredi işlemleri için ayrıca Vakıfbank şubelerine kadar giderek yorulmalarına gerek kalmıyor.

PTT hizmet anlayışını yenileyerek diğer pek çok parasal işlemle birlikte ihtiyaç kredisi işlemlerini de gerçekleştirmeye başlamıştı. PTT kurumsal kimliğiyle daha önce de farklı bankalarla protokol yaparak kredi başvuru işlemlerini kendi üzerinden yaptırmaya başladı. Bunların son örneğini ise Vakıfbank PTT işbirliğiyle gerçekleşen ‘Emekli Kredisi’ kampanyası oluşturdu. PTT aracılığıyla bugüne kadar 500 binin üzerinde emekli kredi kullanma imkanından yararlandı.

Tags : , ,

0 thoughts on “Vakıfbank PTT Emekli Kredisi Masrafsız ve 60 Ay Vadeli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Üretici Kart ile Turkcell ve Bağkur Ödemesi Hasatta

Yeni kampanya ile şimdi 'Hayat çiftçilere de Deniz'de güzel'. Denizbank'ın kampanyaları ile Deniz'e girmeyen kalmadı, şimdi Deniz'e girme sırası çiftçilerde....

Kapat