Denizbank Üretici Kart ile Turkcell ve Bağkur Ödemesi Hasatta

Yeni kampanya ile şimdi ‘Hayat çiftçilere de Deniz’de güzel’. Denizbank’ın kampanyaları ile Deniz’e girmeyen kalmadı, şimdi Deniz’e girme sırası çiftçilerde. Türk üreticisine desteğini her zaman sürdüren Denizbank bu kez Üretici Kart ile Turkcell fatura ödemelerini ve Bağ-Kur prim ödemelerini hasata erteleme fırsatı sunuyor. Üretici Kart sahiplerinin Bağ-Kur primleri ve Turkcell telefon faturaları banka tarafında düzenli olarak aylık şekilde ödeniyor. Üretici Kart kullanıcıları ise tüm prim ve fatura borçları bir defada hasat zamanında yapıyorlar. Hasat zamanı üretilen ürünün cinsine göre belirleniyor ve çiftçi için en uygun olacak döneme denk getiriliyor.

Yıllık gelir sahibi olan üreticiler aylık ödemeleri gereken fatura ve primler için bugüne kadar dert sahibi oluyorlardı. Artık çiftçinin böyle dertleri kalmıyor, bu konularda dert dedektörü olanlara da ihtiyaç olmuyor. Denizbank Üretici Kartı olan çiftçiler bir talimat vererek Bağ-Kur primlerinin ve Turkcell faturalarının otomatik olarak ödenmesini sağlıyorlar. Kendileri ise ödemelerini hasat zamanında yapıyorlar. Turkcell faturalarının ödenmesi için faturalı hat sahibi olmak gerekiyor. Yıllık toplamda maksimum 600 TL’ye kadar olan Turkcell faturaları faizsiz olarak Denizbank tarafından ödeniyor. Bağ-Kur primleri için de herhangi bir faiz işletilmiyor.

Üretici Kart ile bir imkan da Petrol Ofisi’nde var. Kartlarını kullanarak Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt ya da madeni yağ alan çiftçiler ödemelerini 5 ay sonraya erteleyebilme imkanından yararlanıyorlar. Üretici Kart sahibi olanlar için de Hayat Deniz’de Güzel. Üretici Kart için başvuru yapmak isteyenlerin ise URETICI yazdıktan sonra aralarında boşluk bırakarak T.C. Kimlik numarasını ve yaşanılan ilin plaka kodunu ekleyerek 4415’e SMS göndermeleri yeterli oluyor. Üretici Kart başvurusu Tarımsal Bankacılık hizmeti veren Denizbank şubelerinden de yapılabiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Denizbank Üretici Kart ile Turkcell ve Bağkur Ödemesi Hasatta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Biraz çay her derde devadır

Türkiye denince akla gelen ilk içeceklerden birisi hiç kuşkusuz çaydır. Doğudan batıya, kuzeyden güneye her yerde bol miktarda çay tüketiriz....

Kapat