Kurtlar Vadisi Filistin 5 Kasım’da gösterime girecek

Kurtlar Vadisi Filistin

Kurtlar Vadisi’nin sinema versiyonu serisinin yeni filmi Kurtlar Vadisi Filistin pek yakında gösterime gireceği açıklandı. Pana Film’in duyurusuna göre Kurtlar Vadisi Filistin 5 Kasım 2010 tarihinde ülkemizde ve bazı Avrupa ülkelerindeki sinemalarda hayranlarıyla buluşacak. Kurtlar Vadisi’nin yeni filmi Kurtlar Vadisi Filistin meraklıları tarafından dört gözle bekleniyor.

Polat Alemdar ve ekibindeki arkadaşları bu kez Filistin’de insanlık adına bir mücadeleye girecekler. Filistin’de yaşanan insanlık dramına müdahale edecek olan Polat Alemdar karşısında yüksek düzeyden İsrailli bir askeri yetkiliyi bulacak. Kurtlar Vadisi Filistin’in çekimleri için Gaziantep’te özel bir plato kuruldu. Filmin başrollerinde yer alan oyuncular ise tanıdık isimler: Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Erhan Ufak. Kurtlar Vadisi sinema serisinin yeni bölümünün yönetmenliğini Sadullah Şentürk yapacak.

Kurtlar Vadisi’nin 2006 Şubat’ında gösterime giren sinema filmi Kurtlar Vadisi Irak 4 milyondan fazla kişi tarafından seyredildi ve 30 Milyon TL’ye yakın gişe hasılatı topladı. Kurtlar Vadisi Filistin’in de benzer bir başarıyı yakalaması bekleniyor.

(web)

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Kurtlar Vadisi Filistin 5 Kasım’da gösterime girecek”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Patrice Leconte’den Zevkler Sokağı – Rue Des Plaisirs

Filmin yönetmeni Patrice Leconte “Rue Des Plaisirs”in Fransız medyasında fazla yer bulamadığından yakınıyor. Filmin konusunun bir başka insana kendini adama...

Kapat