Iron Man 2 bugün gösterime giriyor

7 Mayıs Filmleri

Mayıs ayının ilk hafta sonunda üç yeni film gösterime girdi. Bunların ikisi yabancı, birisi yerli… Yabancı filmler arasında en iddialı olanı ise elbette Iron Man 2 olacak. Türkiye genelinde 130 salonda birden gösterime giren Iron Man 2’ye izleyicinin nasıl tepki vereceği merakla bekleniyor.

Iron Man 2

Tony Iron Man zırhının teknolojisinin yanlış ellere geçmesinden korkmaktadır. Ancak bir yandan da bu yüksek teknolojiyi orduyla paylaşması yönünde medyadan ve hükümetten telkinler almaktadır. Tony için şimdi yeni güçbirlikleri kurma zamanıdır.

Aşkın Son Mevsimi – The Last Station

Tolstoy’un ölümünün 100. yılı anısına gösterime giren film Tolstoy ve yarım yüzyıl birlikte yaşadığı eşi arasındaki duygusal bağ üzerine kurulmuş. Aşkın Son Mevsimi 1910 yılında bir tren istasyonunda ölen Tolstoy’un hayatının son dönemini konu alıyor.

Takiye: Allah’ın Yolunda

Yeşil sermaye şirketlerinden biri olan ve piyasaya büyük vaatlerle giren bir kuruluşa tüm parasını kaptıran Metin’in hikayesini konu alan filmde başrollerde Fahriye Evcen, Ali Sürmeli, Serkan Keskin, Rutkay Aziz yer alıyor. Filmin ana karakteri Metin yakın çevresinin ve ailesinin bütün birikimlerini batırmış olmaktan büyük üzüntü duyar ve işin içyüzünü araştırmaya koyulur. (webci sinema)

Tags : , , ,

0 thoughts on “Iron Man 2 bugün gösterime giriyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Martin Scorsese’den Genç Victoria / İngiltere’de Victoria Döneminin Hikayesi

Yönetmen: Jean-Marc Vallé Oyuncular: Emily Blunt, Rupert Friend, Paul Bettany, Miranda Richardson Yapımcı: Graham King, Martin Scorsese, Tim Headington Görüntü...

Kapat