Hyundai cep telefonları CS16 ve W11 modelleri Türkiye’de kaça satılacak

Hyundai cep telefonlarıHyundai cep telefonları 24 Mayıs tarihinde Türkiye’de satılmaya başlayacak. Hyundai Electronics Türkiye cep telefonu pazarında liderlerden biri olmayı hedefliyor.

Hyundai Electronics Türkiye pazarına LCD TV, Plazma TV, DVD oynatıcılar ve ev sinema sistemleri ürün grupları, ısıtma soğutma ürünleri ve müzik sistemleri ile giriş yapmıştı. Dünya üzerindeki önemli elektronik pazarlarından biri olan Türkiye’de şimdi de Hyundai marka cep telefonları satılmaya başlayacak.

Hyundai Electronics Bursa’da büyük bir lojistik merkezi oluşturdu. Bu merkezden tüm Türkiye’deki bayilere hızlı ve doğrudan dağıtım gerçekleştiriliyor. Hyundai yurt çapında bayi yapılanmasını tamamlamasının ardından yeni segment olarak cep telefonlarını da Türk tüketici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Otomotiv, gemi ve iş makineleri, enerji gibi sektörlerde dünya liderlerinden biri olan Hyundai’nin, tüketici elektroniği ile de gerek Türkiye’de gerekse de dünyada önemli bir pazar payına ulaşmayı hedeflediği bildirildi.

Hyundai cep telefonu fiyatları ne kadar olacak? Hyundai cep telefonunun özellikleri nedir? Hyundai CS16 modeli cep telefonu pek çok üstün teknolojik özellikler taşıyor. Telefonda bulunan çift sim kart, televizyon, dahili kamera, mp3, radyo gibi özellikler cep telefonu kullanıcılarını memnun edecek. Hyundai CS16 cep tlefonunun perakende satış fiyatı KDV dahil 235 TL olacak. Hyundai W11 cep telefonu modeli CS16’nın tüm özelliklerini taşımasına ek olarak oyun konsolu olma özelliğine sahip. Hyundai W11 cep telefonu modelinin satış fiyatı KDV dahil 369 TL olacak.

(web)

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Hyundai cep telefonları CS16 ve W11 modelleri Türkiye’de kaça satılacak”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Uzaylılar gizemli mesaj mı yolladı?

Voyager 2 1977'de uzaya gönderildi. Araçtan gelen son bilgiler çözülemiyor. Voyager 2'den gelen son sinyaller acaba uzaylılara mı ait? Uzaylılarla...

Kapat