Bu hafta gösterime giren 5 yeni film

Bu haftanın vizyon filmleri - 21 Mayıs

Sinemaseverler bu hafta 5 yeni filmle buluştu. Vizyona cuma günü giren filmlerden biri olan “Ayrılık – Die Fremde”nin yönetmeni Feo Aladağ. Filmde Sibel Kekilli, Tamer Yiğit ve Nursel Köse başrolleri paylaşıyor. 60. Berlin Film Festivali’nde sinema izleyicisiyle buluşan film aile içi şiddet, namus ve kadınların toplumsal değerler nedeniyle yaşadığı sorunlar üzerine kurulu.

“Bahtı Kara” vizyona giren bir diğer yapım. Filmin yönetmeni Theo Patterson, filmde rol alan oyuncular ise Yeşim Ceren Bozoğlu, Haktan Pak ve Kamer Çelenk.

Adnan eşi Gül’ü kaybetmiş, tek çocuğu olan ve hiçbir işte başarılı olamamış bir babadır. Film bu baba ve oğulun dramatik hikayeleri üzerine gelişir.

Başrollerinde William Fichtner, Steve Carrell ve Tina Fey’in yer aldığı “Çılgın Bir Gece” nin yönetmeni Shawn Levy.

Film her akşam aynı şeyleri yapmaktan sıkılan bir çiftin hikayesini anlatıyor.

“Elm Sokağında Kabus”un 2010 versiyonunda Thomas Dekker, Kellan Lutz rol alıyor. Filmin yönetmeni ise Samuel Bayer.

Los Angeles’ta geçen film bazı gençlerin ani ve anlaşılmaz ölümleriyle başlıyor. Gençlerin aynı kabusları görerek esrarengiz bir biçimde öldüklerini izliyoruz.

“Pers Prensi: ZamanınKumları” bir bilgisayar oyunundan sinemaya uyarlandı. Filmin yönetmeni Mike Newell. “Pers Prensi: ZamanınKumları”nın başrol oyuncuları ise Alfred Molina, Toby Kebbell ve Reece Ritchie.

Prens Dastan gizemli birprensesle istemeden güç birliği yapmak zorunda kalır. Zamanı tersine çevirecek ve bu yolla dünyaya hükmetmeyi sağlayacak bir hançerin peşine düşerler.

(webci sinema)

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Bu hafta gösterime giren 5 yeni film”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Eskişehir’in artık bir aşk adası var

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Porsuk Çayı'nda aşk adası oluşturdu. Adanın ismi 'Şehr-i Aşk' konuldu. Aşk, sevgi ve dostluğun simgesi olarak düşünülen...

Kapat