Bonus 10 yaşında, Rihanna Türkiye’de…

FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestPaylaş

Rihanna Bonus Card

Bonus Card’ın 10. yılı Rihanna Türkiye’ye geliyor. R&B ve pop müziğin dünyaca ünlü sesi Rihanna’nın Türkiye’ye geleceği ve “Last Girl on Earth” turnesi kapsamında Türkiye’de bir konser vereceği açıklandı. Rihanna Türkiye’ye ilk defa gelecek. Genç şarkıcı sahne performansı, çılgın şovları ve herkesi şaşırtan sahne giysileriyle tanınıyor. Ünlü yıldız bu kez Bonus Card’ın 10. yılı şerefine Türkiye’deki hayranlarını coşturacak ve Türk müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Rihanna’nın Türkiye konseri 3 Haziran 2010’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirilecek. Konser biletleri Biletix’de satışa çıktı. Rihanna konserinin bilet fiyatları 135 TL ve 360 TL arasında değişiyor. Bonus Card ve Garanti Bankası kartları sahipleri konser için yüzde 20 indirimli olarak bilet satın alabiliyorlar. Rihanna’nın Türkiye konserinin büyük ilgi görmesi bekleniyor. (web)

Popüler Krediler

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Bonus 10 yaşında, Rihanna Türkiye’de…”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Beğen Tuşu Google’ın Başını Ağrıtacak – İnternet Yeniden Şekilleniyor

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, internetin yapısının kısa süre içinde değişeceğini ve kullacının ön plana çıkacağını vurguladı. Facebook'ta yer alan Beğen...

Kapat