Alacakaranlık’ın yakışıklı vampiri aşk filmiyle karşımızda

Beni Unutma - Remember Me - Robert Pattinson, Emilie De Ravin

Hollywood’un yeni oyuncularından Robert Pattinson “Twilight”taki vampir Edward Cullen rolü ile ün kazanmıştı. Yakışıklı oyuncu yaz aylarında üçüncü bölümle yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Robert Pattinson iki “Twilight” filmi çekimlerinin ara döneminde “Remember Me” adlı dramada rol alıyor. filmin yönetmenliğini Allen Coulter’ın yapıyor. “Beni Unutma” adıyla Türkiye sinemalarında gösterilen film dağıtımını Tiglon Film’in gerçekleştiriyor. Filmde Robert Pattinson,  Tyler isimli New York’ta yaşayan ve tüm ailesi yaşanan acı olaylarla dağılan ailesinde babasına (Pierse Brosnan) karşı isyankar olan bir genci canlandırıyor. Tyler, kaderin bir oyunu sonucu Ally (Emilie de Ravin) ile tanışır. O güne kadar kendisini kimsenin anlayamadığını düşünen Tyler aşkı hiç düşünmemiştir. Ally’ye yavaş yavaş aşık olmaya başlayan genç adam bu aşkla beraber mutluluğu ve hayatındaki anlamı da keşfeder.

Ancak kısa zaman sonra sırların ortaya çıkması ve ailedeki sorunların yeniden gündeme gelmesiyle, onları bir arada tutan sebepler ikiliyi olumsuz yönde etkilemeye başlar. Beni Unutma, aşkın gücü, ailenin insanların hayatındaki rolü, tutkulu bir yaşam ve insani değerler üzerine kurulu unutulmaz bir senaryoya sahip.

Film hakkında İngilizce bilgilere ulaşmak isterseniz burada

(webci)

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Alacakaranlık’ın yakışıklı vampiri aşk filmiyle karşımızda”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Robert Pattinson kimdir

Alacakaranlık / Twilight'ın yakışıklı vampiri Edward Cullen karakterini canlandıran Robert Pattinson, 19 yaşında Harry Potter serisinde rol almıştı. Genç oyuncu...

Kapat