Dolandırıcılık ve Entrika Filmleri: Tehlikeli Dişi – Serving Sara

Tehlikeli Dişi - Serving SaraEntrika filmleri Hollywood sinemasının vazgeçilmezlerinden. Bu türden hoşlanan sinema seyircileri için yepyeni bir yapım var. Dolandırıcılık ve entrika filmlerinin tiryakileri için yeni vizyona giren Tehlikeli Dişi birebir. Hele bir de işin için de aşk olunca. Filmin melek yüzlü şeytan karakteri Joe Tyler hileli yollarla resmi evraklar ele geçirerek insanların mal varlıklarını başkalarına aktaran ve şantajda kullanan biridir. Sara Moore’un ortağı Joe’yu kiralar. Amacı entrika ve düzenbazlıklarla Sara’yı beraber sahip oldukları sığır çiftliğinin mülkiyetinden ve gelirinden mahrum bırakmaktır.

Genç kadın bir yandan büyük bir aşk yaşarken bir yandan da kurbanı olduğu olayın içerisinde çıkmaz yollarda kalmıştır. Tehlikeli Dişi’nin yönetmenliğini Reginald Hudlin yapıyor. Filmin ana karakteri Joe Tyler rolünü Matthew Perry üstlenmiş. Filmin ana kadın karakteri olan Sara Moore rolünde ise Elizabeth Hurley var. Gordon Moore rolünde ise Bruce Campbell yer alıyor. Filmin üç başrol oyuncusuna Amy Adams ve Vincent Pastore eşlik ediyorlar.

Yönetmen: Reginald Hudlin
Oyuncular: Matthew Perry, Elizabeth Hurley, Bruce Campbell, Cedric the Entertainer, Amy Adams, Vincent Pastore
Senaryo: Jay Scherick, David Ronn, Carol Leifer, Chuck Martin
Görüntü Yönetmeni: Robert Brinkmann
Prodüksiyon Tasarımı: Rusty Smith
Kurgu: Jim Miller
Kostüm: Francine Jamison-Tanchuck
Set Dekorasyonu: Carla Curry
Müzik: Marcus Miller
Yapım Stüdyosu: Paramount Pictures
Türkiye Dağıtımı: Özen Film
Gösterim Tarihi: 27 Haziran 2003

(web sinema)

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Dolandırıcılık ve Entrika Filmleri: Tehlikeli Dişi – Serving Sara”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Levent Kırca Filmleri: Şeytan Bunun Neresinde

‘Şeytan Bunun Neresinde?’ doğu ile batı arasındaki uçuruma mizahi bir bakışla yaklaşan bir komedi. Filmin yönetmeni Levent Kırca kendi bakış...

Kapat