Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz – Charlie’s Angels: Full Throat

Charlie'nin Melekleri: Tam Gaz - Charlie's Angels: Full Throat

İlk bölümü Türkiye’de 491 bin kişi tarafından izlenen “Charlie’nin Melekleri”, daha fazla macera ve nefesleri kesecek aksiyon sahneleri bir kez daha sinemaseverlerin karşısında. “Charlie’s Angels: Full Throttle” ile Natalie Cook, Dylan Sanders ve Alex Munday tekrar biraraya geliyorlar.  Cameron Diaz (Natalie), Drew Barrymore (Dylan) ve Lucy Liu (Alex) ilk bölümde de yer almışlardı.

Charlie’nin melekleri yeni ve zorlu görevlerinde bu kez kılık değiştirerek iki kayıp gümüş halkanın peşine düşerler. Federal Tanık Koruma Programı’ndaki herkesin yeni kimliklerini açığa çıkaracak bilgiler bu halkalarda bulunmaktadır. Melekler bu kez karşılarında Demi Moore’un canlandırdığı eski bir melek karakterini bulurlar.

Popüler televizyon dizisinden beyazperdeye uyarlanan filmde üç meleğe Bernie Mac, Crispin Glover, Justin Theroux , Robert Patrick, Luke Wilson, Matt LeBlanc, Rodrigo Santoro, Shia LaBeouf, Robert Forster ve Carrie Fisher gibi oyuncular eşlik ediyor.

Yönetmen: McG
Oyuncular: Drew Barrymore, Cameron Diaz, Lucy Liu, Robert Patrick, Luke Wilson, Bernie Mac, Matt LeBlanc, Justin Theroux, Crispin Glover, Demi Moore, Rodrigo Santoro, Jaclyn Smith
Senaryo: John August, Simon Kinberg
Görüntü Yönetmeni: Russell Carpenter
Prodüksiyon Tasarımı: J. Michael Riva
Kostüm: Joseph G. Aulisi
Set Dekorasyonu: Lauri Gaffin
Müzik: Ed Shearmur
Yapım Stüdyosu: Columbia Pictures
Türkiye Dağıtımı: Warner Bros. Türkiye
Gösterim Tarihi: 4 Temmuz 2003

(webci)

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Charlie’nin Melekleri: Tam Gaz – Charlie’s Angels: Full Throat”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
5 Dalda Oscar Adayı: Cennetten Çok Uzakta – Far From Heaven

Cennetten Çok Uzakta beş dalda Oscar ödülüne aday gösterilen, 1950'li yılların Hollywood melodramları temelinde kurgulanan mükemmel bir yapım. Film senaryo,...

Kapat