Bir Zamanlar Meksika’da – Once Upon a Time in Mexico

Bir Zamanlar Meksika'da - Once Upon a Time in Mexico

Once Upon a Time in Mexico – Bir Zamanlar Meksika’da efsanevi gitarlı kahraman El Mariachi bir kez daha beyazperdeye geliyor. El Mariachi’yi Antonio Banderas canlandırıyor. Filmin yönetmeni Robert Rodriguez. Film yine devrim, tutku ve intikam temaları üzerinde gelişiyor. El Mariachi yaşadığı bir felaketten sonra içine kapanmış ve tek başına inziva hayatı yaşamaya başlamıştır. Onu yaşadığı yerden çıkartacak olan CIA ajanı Sands (Johnny Depp) olacaktır.

Bir organize örgütün başındaki Barrillo (Willem Dafoe), Meksika Başkanına suikast yapmayı palanlamaktadır. El Mariachi bunu önlemek için harekete geçer. Ama bu yola çıkmasının sebebi kendi şahsi kan davasıdır. El Mariachi’nin sıkı dostları Lorenzo (Enrique Iglesias) ile Fiedo (Marco Leonardi) bu savaşında ona destek olurlar.

Film Columbia Pictures ve Dimension Films’in ortak yapımı olarak sinema izleyicisiyle buluşuyor. Senaryosunu Robert Rodriguez’in kaleme aldığı filmin yapımcıları Elizabeth Avallan, Carlos Gallardo ve Robert Rodriguez. Başrollerde Antonio Banderas, Salma Hayek ve Johnny Depp’i izleyeceğiz.

Yönetmen: Robert Rodriguez
Oyuncular: Antonio Banderas, Salma Hayek, Johnny Depp, Mickey Rourke, Eva Mendes, Danny Trejo, Enrique Iglesias
Senaryo: Robert Rodriguez
Görüntü Yönetmeni: Robert Rodriguez
Prodüksiyon Tasarımı: Robert Rodriguez
Kurgu: Robert Rodriguez
Kostüm: Graciela Mazón
Set Dekorasyonu: Diane Lederman
Müzik: Robert Rodriguez
Yapım Stüdyosu: Columbia Pictures
Türkiye Dağıtımı: UIP Filmcilik
Gösterim tarihi: 26 Aralık 2003

(yabancı filmler)

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Bir Zamanlar Meksika’da – Once Upon a Time in Mexico”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir – How to Lose A Guy in 10 Days

Bir kadın dergisinin yazarlarından Andie Anderson (Kate Hudson) kadınların erkeklerle ilişkilerinde yaptıkları hataları derleyerek bir yazı oluşturma görevi alır. 10...

Kapat