Romantik Komedi: Ateşli Piliç – The Hot Chick

Ateşli Piliç - The Hot Chick

Ünlü komedyen Rob Schneider pekçok değişik karakterle karşımıza çıktı. Onu Deuce Bigalow: Male Gigolo’da bir jigolo olarak izledik, Animal’da ise hayvan olarak seyrciyle buluştu. The Hot Chick’te ise bir kadın olacak. Bakalım kadın kılığındaki Rob Schneider’ı da sevecek misiniz.

Güzelliğini çevresindeki tüm kız arkadaşlarının kıskandığı, okulunun popüler ismi olan Jessica Spencer okuduğu lisede ponpon kızlar ekibinin liderliğini yapmaktadır. Jessica aynı zamanda okulun Amerikan futbolu takımının en başarılı oyuncusunun kız arkadaşıdır. Hayatından son derce memnunken herşey bir anda alt üst olur. Bir sabah 30 yaşında bir erkek olarak uyanır ve hayatı karmakarışık hale gelir.

Jessica artık her gün traş olmak zorundadır. Erkek arkadaşını nasıl elinde tutabileceğini ve bu durumdan nasıl kurtulacağını düşünürken kendi kişiliğiyle ilgili de gerçeklerin farkına varır. Kendisinin düşündüğü kadar iyi bir kız olmadığını farkeder. Aynı zamanda aklını hiç kullanmayan, dar görüşlü biri olduğunu anlar.

Ateşli Piliç, Touchstone Pictures yapımı. Filmin yönetmenliğini Tom Brady yaparken senaryo Tom Brady ile Rob Schneider’a ait. Rob Schneider, Rachel McAdams, Anna Faris, Andrew Keegan, Matthew Lavrence, Sam Doumit, Adam Sandler ve Paige Peterson başrolleri paylaşan oyuncular.

Ateşli Piliç - The Hot Chick

Yönetmen: Tom Brady
Oyuncular: Rob Schneider, Anna Faris, Matthew Lawrence, Eric Christian Olsen, Melora Hardin, Rachel McAdams
Senaryo: Tom Brady, Rob Schneider
Görüntü Yönetmeni: Tim Suhrstedt
Prodüksiyon Tasarımı: Marc Fisichella
Sanat Yönetmeni: Tom Frohling
Kurgu: Peck Prior
Kostüm: Alix Friedberg
Set Dekorasyonu: Jon Danniells
Müzik: John Debney
Yapım Stüdyosu: Touchstone Pictures
Türkiye Dağıtımı: UIP Filmcilik
Gösterim Tarihi: 11 Temmuz 2003

(hollywood)

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Romantik Komedi: Ateşli Piliç – The Hot Chick”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Eski Moda Romantik Komedi: Aşka Veda – Down With Love

Aşka Veda – Down With Love retro tarzında çekilmiş bir romantik komedi filmi olarak beyazperdeye geliyor. Konusu 1960'larda geçen filmin...

Kapat